1
Udostępnień
Pinterest Google+

Ocena redakcji

76
6 Ocen
Obsługa klienta 76%
formalności 86%
Akceptowalność 75%
Szybkość 68%
Intuicyjna obsługa strony 79%

Hapi Pożyczki to marka, która oferuje produkty ratalne - zobowiązania, których spłata rozłożona zostanie na dogodne, comiesięczne opłaty.

Hapi Pożyczki to marka należąca do Providenta, czyli firmy, która działa na polskim rynku pożyczek pozabankowych już od 1997 roku. Hapipożyczki.pl oferuje produkty ratalne – dla klienta oznacza to możliwość zaciągnięcia zobowiązania, którego spłata rozłożona zostanie na dogodne, comiesięczne opłaty.

Hapi Pożyczki – oferta

W Hapipożyczki.pl możemy pożyczyć od 800 zł do 10000 zł na okres od 3 do 24 miesięcy – w danym czasie klient może skorzystać jednak wyłącznie z jednej pożyczki. Oferta Hapi Pożyczki skierowana jest do osób które ukończyły 18 lat, legitymują się polskim dowodem osobistym oraz posiadają udokumentowany stały, comiesięczny dochód. Ważnym wymogiem ubiegania się o pożyczkę jest także konieczność posiadania konta w banku – to właśnie na konto zostaną nam przelane podjęte środki, równie istotne jest posiadanie telefonu komórkowego – właśnie za jego pomocą będziemy kontaktować się z przedstawicielami firmy.

hapipozyczki opinie

Wniosek o Hapi Pożyczkę składamy przez internet, poprzez wypełnienie krótkiego wniosku. Każde podanie rozpatrywane jest indywidualnie z uwzględnieniem naszej zdolności kredytowej – określana jest ona między innymi po sprawdzeniu baz dłużników. Niekorzystny wpis niekoniecznie musi jednak wpłynąć na negatywną decyzję, w tej kwestii firma Hapi Pożyczki stawia na elastyczność – wszystko zależy od indywidualnej sytuacji finansowej klienta. Jeżeli nasz wniosek został odrzucony, po odczekaniu 30 dni można ubiegać się o pożyczkę ponownie.

Złóż wniosek o hapipożyczkę

Hapi Pożyczki – opinie klientów

Klienci Hapipożyczki.pl chętnie dzielą się swoją opinią na temat współpracy z firmą – dzięki temu marka na swoim koncie posiada już wiele pozytywnych wpisów od zadowolonych klientów. Polecają oni firmę jako godną zaufania, a ich pożyczkę ratalną jako produkt finansowy, który można doskonale dostosować do indywidualnej sytuacji finansowej. Ponadto Hapipożyczki.pl to marka kreowana przez Provident, czyli międzynarodową firmę, która od wielu lat działa na polskim rynku i cieszy się ogromnym zaufaniem klientów. Z oferty pożyczki w Providencie skorzystało już ponad 4 mln klientów, co świadczy o niekwestionowanej pozycji lidera tej firmy na ryku finansowym.

Pożyczki online

90%

Wandoo to pożyczkodawca, który działa na polskim rynku i udziela swoim klientom zobowiązań w kwocie nawet 5000 zł.
86%

POLOżyczka to marka, która udziela krótkoterminowych zobowiązań finansowych wszystkim Polakom, którzy nagle potrzebują gotówki.

Potrzebujesz szybkiego źródła dodatkowej gotówki, jednak chwilowo uziemiony jesteś w domu? Sprawdź, które firmy mają w ofercie pożyczki z obsługą domową!
91%

Finan to marka, która udziela ratalnych pożyczek pozabankowych. Dzięki obsłudze domowej jej klienci mogą cieszyć się dużą wygodą podejmowanego zobowiązania.
69%

Banknot.pl proponuje rozwiązanie w formie odnawialnej linii pożyczkowej, która polega na tym, że firma przyznaje i udostępnia pożyczki.
83%

Szybka gotówka jest firmą pożyczkową udzielającą chwilówek dla osób które ukończyły 18 rok życia, posiadają konto w banku oraz aktywny telefon komórkowy.

komentarzy 6

 1. Mirosław
  27 lutego 2017 at 20:06 — Odpowiedz

  to jakaś bzdura a nie hapi pożyczki … zarabiam 5 tys złotych, złożyłem wniosek i nie otrzymałem pożyczki …

 2. […] Hapi Pożyczki […]

 3. Katarzyna Sobańska
  22 marca 2017 at 15:43 — Odpowiedz

  Polecam pożyczki w Happi Pożyczce. Oferta pożyczki ma jasne i przejrzyste warunki. Strona internetowa bardzo czytelna – wniosek wypełnia się bardzo szybko. Jestem pewna, ze za jakiś czas ponownie skorzystam z usług Happi Pożyczki. Polecam

 4. Gerard Rudy
  23 marca 2017 at 15:27 — Odpowiedz

  Nieliczna firma, która udziela pożyczek od 18 roku życia – potrzebowałem niedużą kwotę i otrzymałem od Happi Pozyczki. Jeśli będe potrzebował kolejnej pożyczki to na pewno zgłoszę się do tej firmy. Szczerze polecam.

 5. Ewa Budkowska
  24 marca 2017 at 15:27 — Odpowiedz

  Bardzo szybka weryfikacja, wszystko można załatwić przez internet. Polecam dla osób, którym bank odmówił pożyczki.

 6. Hapi People
  27 marca 2017 at 16:53 — Odpowiedz

  chciałoby się zaśpiewać hapi, hapi people 🙂 a tym czase to hapi pożyczki – skądinąd – polecam. Sistra brała u nich pożyczkę. Bez większych problemów, spokojnie bez tych wszystkich pytań o histroię kredytową i biki – prosto i przejrzyście, dlatego hapi, hapi people 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *