22 marca 2018 roku w hotelu Polonia Palace w Warszawie odbędzie się II Kongres Sektora FinTech, organizowany przez KPF. Co nas czeka w tym roku?

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce to uznana na polskim rynku instytucja. Wyznacza ona wysokie standardy postępowania przedsiębiorstw finansowych w relacjach z ich klientami i kontrahentami. 22 marca 2018 roku KPF organizuje II Kongres Sektora FinTech. To ważne wydarzenie, podczas którego przedyskutowane zostaną perspektywy i kierunku rozwoju tego sektora w naszym kraju.

II Kongres Sektora FinTech – dlaczego musisz tam być?

Rozwój sektora FinTech to niezwykle ważny aspekt rozwoju całego sektora usług finansowych w Polsce. Pod wieloma różnymi względami rewolucjonizuje on sposób świadczenia tego rodzaju usług. Podczas pierwszej edycji Kongresu poruszono problemy współpracy sektora FinTech z tradycyjnym sektorem finansowym, szans i barier rozwoju platform crowdfundingowych w Polsce, ochrony konsumenta w świecie digitalizacji oraz wyzwań związanych z finansowaniem sektora. II Kongres Sektora FinTech ma natomiast stanowić tło do dyskusji o najbardziej palących kwestiach dotyczących kierunków rozwoju tego sektora oraz jego perspektyw. W trakcie spotkania poruszone zostaną m.in. tematy alternatywnych sposobów finansowania firm oraz współpracy sektora FinTech z sektorem bankowym i inwestorami kapitałowymi.

II Kongres Sektora FinTech to wydarzenie przeznaczone dla kadr zarządzających firmami działającymi w tym sektorze oraz w sektorach pokrewnych. Z pewnością wzbudzi wielkie zainteresowanie osób zarządzających firmami ubezpieczeniowymi, pożyczkowymi, firmami zajmującymi się doradztwem i pośrednictwem finansowym. To także świetna okazja do nawiązania nowych znajomości dla dostawców produktów i usług związanych z kredytem konsumenckim.

Wydarzenie odbędzie się 22 marca 2018 roku w hotelu Polonia Palace w Warszawie.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *