Jak wynika z ostatnich raportów, żorska spółka ImaGO! Polska Sp. z o.o. znajduje się w czołówce firm kreujących pozytywny wizerunek innych przedsiębiorstw w Internecie, jak i poza nim. Z badań przeprowadzonych przez Centrum Nowej Technologii i opublikowanych przez portal egospodarka.pl wynika, że zdecydowana większość konsumentów (aż 80%) korzysta z ofert firm, które są aktywne w sieci. Mówiąc krótko podmioty, które udzielają się na forach czy promują swoje usługi w sieci cieszą się największym zaufaniem Internautów.

 

internetPrzedstawione wyżej dane wydają się wyjaśniać fenomen ImaGO! Polska Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo z Żor bowiem nie tylko oferuje usługi z obszaru e-marketingu (m.in. newslettery czy mailingi dedykowane), ale także produkt zupełnie nowy na rynku, czyli konkursy branżowe online. Z tych samych badań wynika, że aż 92,5% respondentów uzależnia wybór firmy, z której usług skorzysta, od jej ogólnego wizerunku w sieci. Prawdą jest, że część z nich uważa opinie na temat przedsiębiorstw w Internecie za działania reklamowe, jednak większość z nich docenia taką ideę i postrzega ją pozytywnie. Dlatego też oferowane przez ImaGO! Polska Sp. z o.o. e-wizytówki udostępniane na stronie konkursowej cieszą się taką popularnością. Również możliwość udostępnienia linka do głosowania na stronie firmowej czy tablicy na Facebooku stwarza idealne możliwości promocyjne dla przedsiębiorstwa. Tytuł laureata konkursu branżowego kreuje bardzo pozytywny e-wizerunek w biznesie.

Jak wynika z komentarzy na temat firmy, również jej inne usługi, typu badania opinii konsumenta czy reklama w Internecie cieszą się popularnością wśród przedsiębiorców. Dopasowany do potrzeb organizacji marketing buduje silną markę i pozytywny wizerunek w sieci. Dlatego też skoncentrowane na konkretnych branżach działania żorskiej spółki są skuteczne nie tylko z teoretycznego, ale jak wynika z badań i opinii konsumentów – również praktycznego punktu widzenia.

6
Udostępnień
Google+

komentarze 2

 1. jacek tyczkowski
  27 września 2016 at 12:03 — Odpowiedz

  dla mnie ta firma to banda naciagaczy bez zgody wysylaja za 200 zl smieszny jakis certyfikat szkoda za prawo nie sciga takich naciagaczy

 2. Sławomir
  19 listopada 2018 at 09:32 — Odpowiedz

  Syf kiła i mogiła, a nie firma dbająca o wizerunek.
  Nękanie telefoniczne, wciskanie paczek za 200zł i stek bzdur wbijanych adresatom do głów. Czysta odmiana naciągania firm na dużą skale.
  Wymuszanie na potencjalnych ofiarach konieczności odbioru paczki i wmawianie iż dokonało się zamówienia. Pożal się Boże plebiscyt naciągaczy.
  Omijajcie szerokim łukiem a telefony blokujcie.
  RODO to widzieli u sąsiada na Żorskich ogródkach działkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *