Jesienna pożyczka pozwoli pokryć wszelkie wrześniowe potrzeby finansowe, na przykład konieczność wymiany odzieży na cieplejszą.

Miloan Polska to międzynarodowa firma oferująca krótkoterminowe zobowiązania pozabankowe. Dotychczas marka w swojej ofercie miała pożyczki w wysokości od 100 do 4000 zł. Obecnie Miloan podjął decyzję o zwiększeniu kwoty maksymalnej swoich zobowiązań. Jesienna pożyczka to aż 5000 zł na nieprzewidziane wydatki i nawet 2000 zł darmowej pierwszej pożyczki dla nowych klientów.

Miloan zwiększa kwotę maksymalną

Miloan to jeden z liderów na polskim rynku pożyczek krótkoterminowych. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie Polaków na pożyczki krótkoterminowe, marka podjęła niedawno decyzję o podwyższeniu kwoty maksymalnej oferowanych zobowiązań. Od teraz jej stali klienci będą mogli uzyskać nawet o 1000 zł więcej na pokrycie nadprogramowych wydatków. Oznacza to wzrost maksymalnej kwoty pożyczki z 4000 do 5000 zł. Natomiast nowi klienci, którzy dopiero rozpoczynają swoją współpracę z Miloan, będą mogli otrzymać aż do 2000 zł darmowej pierwszej pożyczki.

Jesienna pożyczka w wyższej kwocie ma wspomóc konsumentów w pokryciu nadprogramowych kosztów. Wrzesień to miesiąc, w którym wielu Polaków musi borykać się z dodatkowymi wydatkami, np. z zakupem wyprawki szkolnej dla dzieci czy z zakupem cieplejszej odzieży ze względu na gwałtowną zmianę pogody.

 

 

Jesienna pożyczka z pomocą w zakupach

Dane zebrane przez Miloan Polska wskazują, że każdego roku ponad 1,5 miliona polskich konsumentów posiłkuje się pożyczką lub kredytem online w pokryciu dodatkowych wydatków. Zobowiązania finansowe podejmujemy najczęściej przy pomocy komputera lub smartfona. Pożyczone środki służą nam przede wszystkim do sfinansowania zakupu sprzętu elektronicznego oraz nowego sprzętu gospodarstwa domowego. Takich zakupów dokonujemy zazwyczaj w chwili atrakcyjnych promocji.

Z analizy Miloan Polska wynika, że statystyczny klient firmy pożyczkowej to mieszkaniec dużego miasta (najczęściej Krakowa, Warszawy lub Wrocławia), posiadający średnie lub wyższe wykształcenie. Jego zarobki są wyższe od średniej krajowej – średnie miesięczne dochody plasują się na poziomie 3,4 tys. zł. Niestety ze względu na sposób zatrudnienia, wykonywany zawód czy nieregularne dochody, przez banki najczęściej postrzegany jest jako klient wysokiego ryzyka. Pożyczka podejmowana przez takiego statystycznego przedsiębiorcę oscyluje w granicach 2000 zł.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *