Kasanaobcasach.com.pl to lifestylowy magazyn internetowy dla aktywnych i nowoczesnych kobiet, które szukają inspiracji i wiedzy na tematy finansowe.

Lifestyle, motywacja, biznes kobiecym okiem i porady o charakterze finansowym – serwis Kasa na Obcasach łączy treści rozrywkowe z profesjonalnymi, odpowiadając na potrzeby nowoczesnych i dynamicznych czytelniczek.

Kasanaobcasach.com.pl to lifestylowy magazyn internetowy prowadzony z myślą o aktywnych i nowoczesnych kobietach, które szukają inspiracji i wiedzy na tematy finansowe.

 

lukasz_kuletaChcieliśmy stworzyć miejsce, w którym nasze czytelniczki znajdą nie tylko ciekawostki i rozrywkę, ale też dawkę praktycznej wiedzy podanej w przystępny sposób, która ułatwi im podejmowanie rozsądnych decyzji finansowych. Chcemy nie tylko umilać czas, ale też edukować, bo gdy mowa o pieniądzach informacji nigdy dość – mówi Łukasz Kuleta, Marketing Country Coordinator, Ferratum Bank Limited.

Mocną stroną serwisu są success stories, czyli rozmowy z kobietami, które spełniają się w prowadzeniu własnych firm z różnych branż. Stawiamy na przedstawianie historii,  z którymi czytelniczki mogą się identyfikować, a więc często niewielkich biznesów powstających w domowym zaciszu, założonych z pasji i rozwijających się dzięki determinacji młodych, dynamicznych biznesmenek.

Magazyn dostarcza czytelniczkom inspiracji również poprzez promocję wydarzeń związanych z tematyką przedsiębiorczości i samorozwoju. Chętnie obejmujemy patronatem spotkania, warsztaty i inicjatywy tworzone przez kobiety i dla kobiet, promujące rozwój osobisty, aktywność i realizację własnych pomysłów. W gronie naszych stałych partnerów znajdują się wrocławska Akademia Rozwoju oraz ogólnopolska platforma rozwoju osobistego kobiet Szpilki po godzinach.

Za tworzenie treści lifestyle’owych na potrzeby serwisu oraz jego promocję w mediach społecznościowych  odpowiada agencja interaktywna i kreatywna In Hot Water Company.

Dostarczaniem merytorycznych treści z zakresu finansów zajmuje się Ferratum Bank, należący do grupy Ferratum, czyli największej europejskiej firmy oferującej pożyczki za pośrednictwem telefonów komórkowych i internetu oraz pierwszej, która wprowadziła na Stary Kontynent mobilne mikropożyczki. Grupa działa w 20 krajach i obsługuje ponad 1,5 mln klientów na całym świecie, do dyspozycji których jest ponad 300 zespół specjalistów.

0
Udostępnień
Google+

komentarze 4

 1. ada nowak
  21 stycznia 2016 at 19:12 — Odpowiedz

  Pełny profesjonalizm w Ferratum, pożyczka jest na koncie w kilka minut, bardzo dobra informacja w necie, jest w czym wybierać , skorzystałam, warto, polecam.

 2. kinga ki
  21 lutego 2016 at 19:31 — Odpowiedz

  Magazyn dostarcza czytelniczkom inspiracji również poprzez promocję wydarzeń związanych z tematyką przedsiębiorczości i samorozwoju./kasanaobcasach.com

 3. Imogena
  23 marca 2016 at 19:33 — Odpowiedz

  Ten bank Ferratum to świetna alternatywa na dziurawy portfel, zwłaszcza przed świętami. Trudno czasem się zdarza, że trzeba pożyczyć. Ferratum Dzięki.

 4. janka
  27 marca 2016 at 18:30 — Odpowiedz

  Dzięki znajomym, którzy polecili mi Ferratu Bank i szybkiej pożyczce mogłam przetrwać trudne finansowo chwile w momencie przeprowadzki do dużego miasta, gdzie wszystko też więcej kosztuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *