0
Udostępnień
Pinterest Google+

Będziemy cię finansowali: najtaniej, najdłużej i pomożemy w spłacie - to nowe hasło promujące pożyczki online marki Kasomat.

Marka Kasomat, będąca częścią poznańskiej spółki Surat, stara się wykorzystać czas zmian na rynku pożyczek pozabankowych na edukację klientów.  Jednym z kroków, jakie firma podjęła po 11 marca, czyli po wejściu w życie tzw. ustawy antylichwiarskiej, były zmiany w ofercie produktowej. Kasomat nie tylko proponuje pożyczki online do 1000 zł, ale również pomoc w ich spłacie na zasadzie refinansowania.

Kasomat w obliczu nowych przepisów

Nowe regulacje przyniosły istotną zmianę – Kasomat stał się instytucją pożyczkową działającą zgodnie z przepisami polskiego prawa, co podkreśla bezpieczeństwo korzystania z usług tej firmy pozabankowej.

Margita Kaczmarek, prezes zarządu Surat Sp. z o.o.

Jeśli chodzi o aspekt sytuacji rynkowej, po dwóch miesiącach funkcjonowania w myśl nowych przepisów, nic szczególnego się nie zmieniło – podkreśla Margita Kaczmarek, Prezes Zarządu spółki Surat. – Staramy się wykorzystać ten czas na edukację w praktyce dla naszych klientów. Podkreślamy rolę terminowej spłaty pożyczek, która stanowi obecnie najważniejszy element nowej, tworzącej się właśnie rzeczywistości – dodaje.

Pełna gotowość

Prezes Zarządu spółki Surat oczekuje, że w perspektywie najbliższych lat na rynku pożyczek pozabankowych polepszeniu ulegnie sytuacja portfelowa.

Margita Kaczmarek, prezes zarządu Surat Sp. z o.o.

To, jak zareaguje rynek consumer finance i jakiego nabierze kształtu w najbliższym czasie w dużej mierze zależy jednak od zachowań adresatów naszych produktów. Jesteśmy gotowi na nowe, tanie finansowanie dla naszych odbiorców, jednak korzystanie z tych produktów wymaga zachowania dyscypliny obsługi tych produktów. Zobaczymy, jesteśmy optymistycznie nastawieni i gotowi tworzyć nową jakość – twierdzi Margita Kaczmarek, która w lutym została wyróżniona statuetką BusinessWoman Roku 2015.

 

Komentarze z rynku pożyczek online

Aasa Polska S.A. oferuje początkującym przedsiębiorcom proste i szybkie pożyczki pieniężne od 1000 do 10 000 zł na okres od 6 do 24 miesięcy

Będąc właścicielem sklepu czy serwisu internetowego niemal codziennie będziesz miał kontakt z danymi osobowymi klientów.

Tempo Finanse to marka działająca na rynku pożyczek pozabankowych, która udziela zobowiązań ratalnych w kwocie od 500 do 6000 zł.

Pożyczki online dla biznesu – szybki i nieskomplikowany dostęp do finansowania

Zmiany nie miały wpływu na naszą sprzedaż pożyczek. Dostosowaliśmy produkt do wymogów ustawy i działamy dalej.

Będziemy cię finansowali: najtaniej, najdłużej i pomożemy w spłacie – to nowe hasło promujące pożyczki online marki Kasomat.

 

 

 

 

 

komentarze 2

  1. Emila Mankel
    29 sierpnia 2016 at 13:16 — Odpowiedz

    Nakładanie opłaty 390 zł za nieodesłanie umowy i brak wglądu dla niezarejestrowanego użytkownika do Tabeli Opłat i Prowizji to bez wątpienia nowa jakość.

  2. Rafał Strzępek
    1 lutego 2017 at 09:39 — Odpowiedz

    Mnie za opóźnienie straszono karą za nie odesłanie umowy. Codziennie sms o 6:30 o spłacie za pare dni. Paranoja, złodziejstwo a nie nowa jakość. Np. Pożyczka 500, koszt 130 + kara za umowę. Kto odsyła umowy??? Do spłaty 1020. Koszt powyżej 100%. Pożyczki większej nie dostaniecie, ten biznes z góry jest nastawiony na kradzież!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *