Ocena redakcji

65
4 Ocen
Obsługa klienta 70%
Formalności 68%
Akceptowalność 67%
Szybkość 65%
Intuicyjna obsługa strony 55%

W kredytOK możemy uzyskać pożyczkę przez internet, pożyczkę w oddziale jak również pożyczkę przez telefon

Pożyczki pod marką kredytOK udziela firma Capital Service, która jest spółką akcyjną z siedzibą w Ostrołęce, jest również członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Fakt ten sprawia, że spółka musi posługiwać się kodeksem etyki opracowanym właśnie przez KPF co uwiarygadnia spółkę, jako zaufanego partnera na rynku pożyczek pozabankowych.

KredytOK logo

Zobacz ofertę KredytOK

W kredytOK możemy uzyskać pożyczkę przez internet, pożyczkę w oddziale jak również pożyczkę przez telefon.

Pożyczki w KredytOK

Jeżeli potrzebujesz szybkiej pożyczki do 1000 złotych możesz skorzystać z usług kredytOK i uzyskać takie finansowanie bez zbędnych zaświadczeń. KredytOK charakteryzuje się również szybką decyzją o przyznaniu pożyczki. Pożyczkę możesz spłacić w ciągu 30 dni od momentu jej uzyskania. Aby uzyskać pożyczkę przez internet należy dokonać opłaty weryfikacyjnej w postaci przelewu 0,01 grosza.

KredytOK w swojej ofercie proponuje również pożyczkę ratalną do 12 miesięcy (od 6 miesięcy) do kwoty nawet 3 tysięcy złotych. Pożyczka nazywa się Miła Ratka

W kredytOK uzyskasz również pożyczkę pod zastaw złota. Jeżeli posiadasz pierścionek, bransoletkę, łańcuszek czy inny wyrób ze złota możesz skorzystać z oferty Złotej Pożyczki do 90% wartości zastawionego przedmiotu.

KredytOK opinie

W internecie możemy znaleźć dużo opinii odnośnie działalności i pożyczek marki kredytOK. Dzieje się tak dlatego, że firma udziela pożyczek przez internet, a użytkownicy sieci bardzo lubią wymieniać się pozytywnymi i negatywnymi opiniami na temat poszczególnych marek, z usług których korzystają.

Zaletami pożyczek jest minimum formalności jakie trzeba spełnić aby uzyskać pożyczkę, oraz fakt możliwości zdobycia finansowania poprzez zastaw złota.

Minusem może okazać się zbyt niska kwota maksymalnie dostępnej pożyczki. Przez internet możemy maksymalnie uzyskać 500 zł pożyczki, co sprawia, że oferta skierowana jest do osób poszukujących mniejszych kwot pożyczek.

KredytOK pożyczki

pozostałe pożyczki przez internet

90%

Wandoo to pożyczkodawca, który działa na polskim rynku i udziela swoim klientom zobowiązań w kwocie nawet 5000 zł.
86%

POLOżyczka to marka, która udziela krótkoterminowych zobowiązań finansowych wszystkim Polakom, którzy nagle potrzebują gotówki.

Potrzebujesz szybkiego źródła dodatkowej gotówki, jednak chwilowo uziemiony jesteś w domu? Sprawdź, które firmy mają w ofercie pożyczki z obsługą domową!
91%

Finan to marka, która udziela ratalnych pożyczek pozabankowych. Dzięki obsłudze domowej jej klienci mogą cieszyć się dużą wygodą podejmowanego zobowiązania.
90%

Serwis sianopomoc opiniuje SMS Kredyt udzielając za jego pośrednictwem pożyczek. To sprawia, ze jest bezpieczny a co najważniejsze działa uczciwie
90%

Dr Pożyczka działalność pożyczkową rozpoczęła w marcu 2015 roku od Legnicy i okolic, na obecną chwilę swoim zasięgiem obejmujemy woj. dolnośląskie i opolskie.
0
Udostępnień
Google+

komentarze 4

 1. Michał Marszałek
  28 sierpnia 2017 at 10:14 — Odpowiedz

  super firma – wysokie kwoty dają od ręki przy dobrej historii spłat!!!!!!

 2. Wujek
  31 sierpnia 2017 at 12:39 — Odpowiedz

  Polecam! Dostałem u nich pożyczkę 2500 na miesiąc ZA DARMO. W Oddziale w Nowym Sączu mówili że teraz jest nowa promocja i akurat udało mi się załapać. EKSTRA

 3. Andrzej
  15 września 2017 at 12:29 — Odpowiedz

  Wziąłem pożyczkę 1000 zł bez żadnych kosztów, chociaż miałem ofertę na 3000 zł w Kredyt OK i ponad 20000zł w bankach z którymi współpracują. Spłaciłem ją po miesiącu i rzeczywiście było bez kosztów. Podobno to jakaś nowa promocja, jak dla mnie super. Polecam oddział w Nowym Sączu

 4. michal baczek
  22 września 2017 at 14:19 — Odpowiedz

  Biore 3000zł i mam miesiac za darmo a potem spłacam w malych ratach – super

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *