Po raz pierwszy w plebiscycie Loan Awards szczególnie wyróżnione zostaną kobiety. Która z pań zdobędzie będzie mogła pochwalić się tytułem Kobieta Roku?

Gala Loan Magazine Awards 2017 odbędzie się 8 lutego 2018 roku w Hotelu Ibis Styles we Wrocławiu. Podczas uroczystości tradycyjnie już zostaną przyznane wyróżnienia dla najlepszych produktów i usług dostępnych na rynku finansowym. Nagrody trafią także do osób, które swoją działalnością szczególnie wyróżniły się w branży.

Loan Awards 2017

Plebiscyt Loan Awards to wydarzenie, które odbywa się cyklicznie już od 3 lat. Konkurs ma na celu wyróżnienie tych produktów i usług, które w danym roku okazały się najlepsze.  Kryształowe statuetki trafiają także do tych osób, które swoją działalnością przyczyniły się do rozwoju branży pozabankowych produktów finansowych w Polsce. Wrocławska uroczystość z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród wszystkich podmiotów i osób zaangażowanych w tworzenie sektora finansowego w Polsce.

Kobieta Roku

W tym roku po raz pierwszy będziemy mieli okazję szczególnie wyróżnić panie, które odnoszą sukcesy na tym trudnym rynku. Organizatorzy postanowili, że nagrody zostaną rozdane w nowej kategorii – nosi ona nazwę „Kobieta Roku” – mówi Rafał Tomkowicz, Redaktor Naczelny Loan Magazine.

Tak samo jak w polityce, rola kobiet w sektorze rynku consumer finance oraz powiązaną z nim branżą FinTech nieustannie wzrasta. Coraz częściej to właśnie panie zajmują strategiczne stanowiska w spółkach i przedsiębiorstwach, coraz częściej także to ich decyzje okazują się kluczowe dla rozwoju prowadzonych biznesów. Aby docenić wysiłki kobiet na rynku, Loan Magazine postanowił w tym roku uhonorować jedną z pań tytułem „Kobieta Roku„.

Kapituła Konkursowa wybierze zwyciężczynię spośród wielu mocnych kandydatek. Wśród kandydatur wyłonionych przez organizatora oraz zgłoszonych przez uczestników rynku znalazły się:

Monika Krawczyk – Country Manager at Wandoo. Wcześniej skutecznie wprowadziła na polski rynek markę TaniKredyt.

Patrycja Gołębica – Od kilku lat skutecznie zarządza sprzedażą w Aasa Polska, czym przyczyniła się do znacznego wzrostu sprzedaży produktów tej firmy wśród partnerów tworzących zewnętrzny kanał sprzedaży.

Marta Białek – Kierownik Działu Marketingu w Everest Finanse, pod wodzą której łatwo można było zauważyć rozwój marki Bocian Pożyczki

Margita Kaczmarek – Prezes Zarządu spółki Surat, zarządzającą marką Kasomat. Pani Margita jednocześnie pełni funkcję Wiceprzewodniczącej Komisji Etyki KPF obecnej kadencji.

Paulina Horabik – Dyrektor Zarządzająca marką Monument Fund. Pani Horabik jest również Prezesem Zarządu Fundacji „Edukacja w Finansach”.

Monika Mojzesowicz – W branży finansowej pracuje od 2003 roku. Obecnie Dyrektor Departamentu Kredytów Firmowych w  Expander Advisors Sp. z o.o.

Katarzyna WieczorekDyrektor Zarządzający Sprzedażą w Aforti Finance SA.

Joanna Izdebska – obecnie odpowiada za realizację strategii wzrostu IPF Digital w charakterze Global Sales & Marketing Director na wszystkich 8 rynkach, na których działa firma. Wcześniej rozwijała markę hapipożyczki na stanowisku Country Managera.

Choć kryształowa statuetka może trafić tylko do jednej z pań, to wszystkie kandydatki zasługują na najwyższy szacunek za swoją aktywność w tak trudnym biznesie. O tym, która z przedstawicielek sektora finansowego wróci do domu z nagrodą, zadecyduje Kapituła Konkursu Loan Magazine Awards 2017. Wyniki poznamy już w lutym 2018 roku.

Kandydatki (oraz typy i kandydatów) można cały czas zgłaszać organizatorom na adres redakcja[at]loan-magazine.pl

Zobacz relację z II edycji Gali Loan Magazine Awards 2016

0
Udostępnień
Google+

komentarze 2

  1. […] Przeczytaj artykuł […]

  2. […] Przeczytaj artykuł […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *