Kuki to marka działająca na polskim rynku pozabankowym, która udziela atrakcyjnych zobowiązań finansowych w kwocie od 250 do 5000 zł.

Marka Kuki powstała jako odpowiedź na wzrastające zapotrzebowanie na szybkie pożyczki gotówkowe. Firma oferuje zobowiązania pozabankowe, które można podjąć już w 15 minut.

Kuki – oferta

Marka oferuje pożyczki w kwocie od 250 do 5000 zł na okres od 1 do 30 dni. Nowi klienci firmy objęci są promocją Darmowej Pierwszej Pożyczki, która obowiązuje wszystkie pożyczki w wysokości do 2500 zł. Niestety ta promocja dotyczy wyłącznie tych osób, które spłacą swoje zobowiązanie w terminie.

Kuki – formalności

Pożyczkodawca udziela zobowiązań osobom w wieku od 20 do 75 lat, które są obywatelami Rzeczpospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie kraju. Ponadto takie osoby powinny posiadać ważny dowód osobisty i pełną zdolność do czynności prawnych. Do uzyskania pożyczki konieczny jest także własny rachunek bankowy oraz telefon komórkowy.

Przed przelaniem potrzebnych środków na nasze konto, pożyczkodawca wymaga od konsumenta wykonania przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 grosza. To właśnie w ten sposób potwierdzana jest tożsamość klienta, który ubiega się o pożyczkę. Po wypełnieniu wniosku niemal natychmiast otrzymujemy wiadomość zwrotną z decyzją w sprawie przyznania pożyczki. Tego typu informacja przychodzi do klienta w formie wiadomości tekstowej SMS lub też na jego adres e-mail. Moment oczekiwania na dodatkową gotówkę również został skrócony do minimum, ze względu na dużą ilość kont bankowych, którymi może pochwalić się pożyczkodawca.

Kuki – opinie

Marka jest ceniona głównie ze względu na dbałość o dobry kontakt z klientem. Na swojej stronie pożyczkodawca umieścił live chat, przy pomocy którego możemy bez problemu skontaktować się z konsultantem marki w chwili jakichkolwiek wątpliwości co do oferty. Tego typu funkcjonalność jest dużym udogodnieniem dla pożyczkobiorców, którzy w wygodny sposób mogą uzyskać odpowiedzi na swoje pytania bez konieczności dzwonienia na infolinię oraz bez konieczności wizyty w placówce.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *