Ocena redakcji

90
2 Ocen
Obsługa klienta 93%
Formalności 92%
Akceptowalność 86%
Szybkość 91%
Intuicyjna obsługa strony 91%

Łatwy Kredyt to przedstawiciel łotewskiej firmy SA Lateko Lizings, która została założona już w 1997 roku. Od 2012 roku działa także w Polsce.

ŁatwyKredyt – pożyczki online

ŁatwyKredyt.pl skupia się na udzielaniu krótkoterminowych pożyczek od 100 do 3 000 zł, które udzielane są na dowód osobisty. Czas na spłatę zobowiązania to co najmniej 15 dni. Maksymalny okres na oddanie pożyczki wynosi 30 dni.

Łatwy Kredyt - pożyczki przez internet

Weź Pożyczkę w Łatwy Kredyt

ŁatwyKredyt – opinie

ŁatwyKredyt angażuje się w działania na rzecz poszerzenia wiedzy społeczeństwa w zakresie branży pożyczkowej, za co została uhonorowana Certyfikatem Firmy Wiarygodnej Finansowo. Dbając o wypłacalność finansową swoich klientów, firma sprawdza potencjalnych pożyczkobiorców w rejestrach dłużników – ubiegając się o pożyczkę nie można posiadać negatywnych wpisów w Biurach Informacji Gospodarczej. Ponadto aby zmniejszyć ryzyko popadnięcia w spiralę zadłużenia, firma umożliwia zaciągnięcie tylko jednego aktywnego zobowiązania w jednym czasie. Doceniana jest za to, że jako jedna z niewielu instytucji finansowych prowadzi działalność również w weekendy. Godziny pracy ŁatwyKredyt to 7.00-22.00 od poniedziałku do piątku oraz 9.00-20.00 w soboty i niedziele.

ŁatwyKredyt – formalności

Klientem firmy może zostać osoba w wieku od 20 do 65 lat, która ma polskie obywatelstwo oraz własne konto w banku. Firma posiada rachunki aż w 10 różnych bankach, co znacząco skraca czas przesyłu grosza oraz czas otrzymania środków. Jeśli pożyczkobiorca także dysponuje kontem osobistym w jednym z tych banków, to może spodziewać się pieniędzy w ciągu maksymalnie 15 min po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.

Wypełnij wniosek o pożyczkę Łatwy Kredyt

ŁatwyKredyt – darmowa pożyczka

Dla nowych klientów w ramach promocji przygotowano darmową pierwszą pożyczkę – oznacza to, że po upływie ustalonego okresu oddajemy dokładnie taką samą kwotę, jaką pożyczyliśmy. Maksymalna wysokość pierwszego zobowiązania wynosi 1500 zł na 30 dni. Wniosek zostaje rozpatrywany dopiero w momencie otrzymania przez ŁatwyKredyt grosza z osobistego konta potencjalnego klienta ze zgodą na warunki pożyczki.

WWW

0
Udostępnień
Google+

komentarzy 12

 1. Ola
  26 lutego 2015 at 07:19 — Odpowiedz

  Łatwykredyt to dla mnie opcja OK. Brałam u nich pożyczkę i jestem zadowolona z obsługi i całego procesu. Łatwykredyt spełnił moje oczekiwania.

 2. Danka
  26 lutego 2015 at 21:35 — Odpowiedz

  właśnie wziełam pożyczkę w ŁatwyKredyt. Szybko, łatwo i przyjemnie jak trzeba na szybko załatać dziure w budżecie. tylko ciężko się dodzwonić na BOK w ŁatwyKredyt :/

 3. apsik
  26 lutego 2015 at 21:56 — Odpowiedz

  Łatwykredyt nie jest jednak taki łatwy, bo jak dla mnie ten wniosek to wymagał jednak za dużo danych, poza tym strona nie jest taka do końca czytelna. Ale ogólnie z reszztą nie było problemu – szybki przelew, równie szybka spłata 😉 łatwykredyt ogólnie na plus

 4. Rysia
  15 lipca 2015 at 15:20 — Odpowiedz

  Spore wymagania, ale ja nie miałam problemu. Polecam!!!

 5. Kicia
  4 sierpnia 2015 at 14:56 — Odpowiedz

  Pierwsza darmowa, więc polecam. Potem trochę drogo, ale można poszukać innej firmy.

 6. Myszka
  25 sierpnia 2015 at 14:26 — Odpowiedz

  Złego słowa nie mogę o nich powiedzieć. Pierwsza pożyczka darmowa i to w takiej kwocie, jaką chciałam. W innych firmach mi się nie udało albo proponowali mi dużo niższą kwotę. Wniosek bardzo prosty, decyzja przyszła bardzo szybko po przelewie, więc same plusy.

 7. radekLBN
  27 sierpnia 2015 at 01:23 — Odpowiedz

  czesc! latwykredyt bardzo polecam glownie dlatego ze pracuja tez w weekendy. z tego co sie orientowalem szukajac pozyczki to raczej jedna z niewielu firm ktore to robia takze wielki plus!!! w sam raz dla kogos komu zabraknie kasy na sobotni wieczor ;)))

 8. Magda
  9 września 2015 at 14:52 — Odpowiedz

  Prosto, sprawnie i jasno. Przyciągnęła mnie oczywiście pierwsza darmowa pożyczka i mam nadzieję, że więcej nie będę musiała korzystać z takie formy pożyczania pieniędzy, ale jeśli już to na pewno wrócę do tej firmy. Pieniądze miałam w dosłownie godzinę. Wszystko jasno wyjaśnione na stronie, ponadto smsy z kolejnymi krokami. Wszystko super!

 9. Gabrysia
  25 lutego 2016 at 12:32 — Odpowiedz

  Chciałam 1000 zł ale ostatecznie dostałam 500zł. Dobre i to. W moim przypadku ratuje to mój mały problem. Polecam Łatwy Kredyt.

 10. 14 kwietnia 2016 at 20:57 — Odpowiedz

  […] w firmie ŁatwyKredyt skierowane jest do osób w wieku od 20 do 65 lat, natomiast pożyczkę w Ofinie może podjąć […]

 11. Ala
  27 lipca 2016 at 13:35 — Odpowiedz

  Łatwykredyt nie udzielił mi pożyczki. Nie polecam

 12. […] Filarum kończy z wynikiem 93 proc. poparcia. Szóste miejsce należy do marek: Lendon, Alfakredyt, ŁatwyKredyt oraz Via SMS, oferujące pierwszą pożyczkę za darmo z reguły na maksymalną kwotę 3000zł oraz […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *