Podczas uroczystej Gali Loan Magazine Awards 2017 nagroda w kategorii Technologiczne rozwiązanie roku FINTECH trafiła do firmy LeaseLink.

8 lutego 2018 r. w hotelu Ibis Styles we Wrocławiu odbyła się uroczysta Gala, podczas której rozdano wyróżnienia i nagrody w plebiscycie Loan Magazine Awards 2017. To już trzecia edycja wydarzenia, które przyciąga najważniejsze podmioty zaangażowane w działalność w polskim sektorze consumer finance. W tym roku wyróżnienie przyznano w nowej kategorii – Technologiczne rozwiązanie roku FINTECH. Kryształowa statuetka trafiła do firmy LeaseLink.

W zeszłym roku podczas plebiscytu Loan Magazine Awards 2016 przyznano wyróżnienie w podobnej kategorii – Innowacja roku – Rozwiązanie FINTECH 2016. Wówczas kryształowa statuetka powędrowała do marki Credit Check.

LeaseLink rozwiązaniem FINTECH roku 2017

LeaseLink to firma, która rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku dwa lata temu. Oferuje nowatorskie usługi leasingowe, które pozwalają zaspokoić potrzeby przedsiębiorców w szybki i przejrzysty sposób. Dynamiczny rozwój marki sprawił, że do tej pory obsługuje ona ponad tysiąc wniosków miesięcznie, a liczba ta wzrasta z miesiąca na miesiąc.

Zwycięzca został wybrany przez Kapitułę Konkursową spośród pięciu nominowanych. O tytuł Technologicznego rozwiązania roku FINTECH ubiegała się także Finiata, Kredytmarket.com, Kreditech i Creamfinance.

Nagrodę odebrał Prezes Spółki LeaseLink Wojciech Kazimierski.

– Bardzo się cieszymy, że nasza marka została wyłoniona. Tę nagrodę chciałbym zadedykować całemu zespołowi, który tworzy LeaseLinka. Do zobaczenia za rok w kategorii Marka Roku!


Komentarz Redaktora Naczelnego Loan Magazine

W kategorii Technologiczne rozwiązanie roku Fintech mieliśmy naprawdę bardzo wyrównaną konkurencję i kilku mocnych faworytów. Zwycięzcę wyłoniło głosowanie Kapituły Konkursowej, w którym LeaseLink uzyskał 32% głosów.  Na drugim miejscu z wynikiem 17% głosów uplasowała się FINIATA. Serdecznie gratuluję całemu LeasLinkowi, jak również Wojciechowi Kazimierskiemu, tego sukcesu. Myślę, iż marka ma bardzo Charyzmatycznego CEO, co jest gwarancją sukcesów na kolejne lata. Obserwujmy rozwój tej firmy, myślę, iż jeszcze nie raz nas zaskoczy swoimi działaniami.

Rafał Tomkowicz

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *