Marka LendON, należąca do Creamfinance Poland, rozpoczęła niedawno nową kampanię marketingową w telewizji oraz internecie.

LendON oferuje krótkoterminowe pożyczki gotówkowe w kwocie od 100 do 5000 zł. Marka opiera swoją działalność na ograniczonej liczbie formalności, uproszczonej procedurze oraz możliwości dostosowania kwoty i czasu spłaty zobowiązania do własnych potrzeb finansowych.

Poduszka finansowa

Spot „Poduszka finansowa” został zrealizowany dla marki LendOn.pl przez dom produkcyjny Muchas Gracias, który specjalizuje się w przekazie reklamowym tego rodzaju. Nową kampanię podziwiać można zarówno w stacjach ogólnopolskich, jak i w internecie. To pierwsza w historii marki akcja reklamowa na tak szeroką skalę. W ten sposób pożyczkodawca ma nadzieję na dotarcie do szerszego grona odbiorców, także wśród młodego pokolenia.

LendON – opinie

Marka cieszy się dużym uznaniem na polskim rynku pożyczek pozabankowych, a z jej usług skorzystały już tysiące zadowolonych klientów. LendON ceniony jest głównie za elastyczne warunki zobowiązań, które można dostosować do swojej sytuacji finansowej za pomocą odpowiednich suwaków na stronie internetowej. Pożyczkodawca oferuje swoim klientom możliwość wydłużenia okresu spłaty pożyczki aż do 45 dni, co stanowi ewenement na rynku polskich pożyczek pozabankowych.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *