Lendonraty to nowy podmiot na polskim rynku zobowiązań pozabankowych. Pożyczkodawca oferuje zobowiązania ratalne w kwocie od 1000 do 10000 zł.

Marka Lendonraty.pl wcześniej znana była na polskim rynku pozabankowym pod szyldem Efino. Od września 2018 r. podmiot funkcjonuje pod nową nazwą.

Lendonraty – oferta

Pożyczkodawca oferuje zobowiązania ratalne w kwocie od 1000 do 10000 zł. Klient może samodzielnie określić wysokość pożyczki przy pomocy suwaka na stronie internetowej marki. Maksymalna wysokość zobowiązania przeznaczonego dla nowych klientów wynosi 6000 zł, ale stali klienci marki mogą liczyć na wzrost kwoty pożyczki aż do 10000 zł.

W Lendonraty.pl do klienta należy również wybór czasu kredytowania. Może on rozłożyć swoje zobowiązanie na okres od 3 do 24 miesięcy. W ten sposób pożyczkodawca daje swoim klientom możliwość całkowitego dostosowania zobowiązania i wysokości miesięcznej raty do własnej sytuacji finansowej.

Lendonraty – formalności

Pożyczkę gotówkową mogą otrzymać osoby mieszkające na terenie Polski, mające ukończone 21 lat. Proces ubiegania się o zobowiązanie należy rozpocząć od wyboru kwoty oraz terminu spłaty zobowiązania. To właśnie w ten sposób klient dopasowuje zobowiązanie do swoich potrzeb. Następnie należy wypełnić prosty formularz aplikacyjny, w którym trzeba podać m.in. podstawowe dane osobowe. Później pozostaje już tylko oczekiwanie na decyzję i błyskawiczny przelew środków na konto. Marka dysponuje rachunkami w wielu różnych bankach, dzięki czemu czas oczekiwania na pieniądze zostaje skrócony do minimum.

Lendonraty – opinie

Lendonraty to nowa odsłona brandu Efino, który na polskim rynku pozabankowym cieszy się ogromnym zaufaniem. Dużo dobrego o marce mówią jej dotychczasowi klienci, doceniając przede wszystkim bogatą ofertę, elastyczne warunki i uproszczoną procedurę podejmowania zobowiązania. Dużym plusem produktów finansowych tego pożyczkodawcy jest również funkcja regularnego przypominania swoim klientom o spłacie każdej raty. W ten sposób pożyczkodawca ogranicza ryzyko zapomnienia o konieczności uiszczenia opłaty oraz minimalizuje ryzyko ponoszenia przez klienta dodatkowych kosztów związanych z opóźnieniami w spłacie zobowiązania.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *