LendUp to marka działająca na rynku pozabankowym. Oferuje pożyczki gotówkowe w kwotach od 500 do nawet 15 000 zł. Jak ubiegać się o takie zobowiązanie?

LendUp to marka należąca do znanej na polskim rynku spółki Profi Credit. Na krajowym rynku pożyczek pozabankowych wyróżnia się dużą rozpiętością kwot oferowanych przez siebie zobowiązań. To uniwersalne pożyczki, po które chętnie sięgają Polacy przy finansowaniu mniejszych lub większych wydatków.

LendUp – oferta

Marka udziela zobowiązań w kwotach od 500 zł do 15 000 zł. Tak duża rozpiętość kwotowa oferowanych pożyczek pozwala w łatwy i szybki sposób dopasować podejmowanie zobowiązanie do własnych potrzeb finansowych. W ten sposób firma pożyczkowa zaspokaja zarówno potrzeby osób, które potrzebują niewielkiego zastrzyku gotówki na nieprzewidziane wydatki, jak i osób poszukujących większego finansowania, np. na remont domu czy zakup samochodu.

LendUp – formalności

Wniosek o pożyczkę można wypełnić na stronie internetowej marki lub telefonicznie przy pomocy konsultanta. Przy podejmowaniu pożyczki online nie trzeba przedstawiać żadnych dodatkowych dokumentów. Do ubiegania się o zobowiązanie wystarczą bowiem dane podane w formularzu. Marka nagradza klientów za złożenie wniosku online. Wówczas odsetki od każdej pożyczki wynoszą dokładnie 0 proc.

LendUp na polskim rynku wyróżnia także niezwykła szybkość procesu podejmowania zobowiązania. Analiza wniosku składanego przez internet odbywa się automatycznie, dlatego decyzję kredytową potencjalny klient otrzymuje od razu po złożeniu wniosku. Pożyczone pieniądze zostają niezwłocznie wypłacone pożyczkodawcy na rachunek bankowy. Dużym atutem tego pożyczkodawcy jest korzystanie z błyskawicznych przelewów, dzięki czemu środki trafiają na konto pożyczkobiorcy od razu po akceptacji wniosku (nawet w weekendy i święta).

LendUp – opinie

Marka reklamuje się jako jedna z wiodących firm pożyczkowych na polskim rynku pozabankowym. Należy do znanej spółki Profi Credit, która posiada ugruntowaną opinię na rynku i cieszy się dużym zaufaniem wśród Polaków. Z jej usług skorzystały już tysiące konsumentów, a każdego roku liczba ta rośnie. LendUp wykorzystuje to wieloletnie doświadczenie, by zaspokajać wszelkie potrzeby finansowe Polaków.

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *