Ocena redakcji

9.1
1 Ocen
Obsługa klienta 9.0
Akceptowalność 9.0
Szybkość 9.2

Lew Pożyczka to nowa marka na polskim rynku, która oferuje krótkoterminowe pożyczki pozabankowe. Zobowiązanie można podjąć na 15 lub 30 dni.

Lew Pożyczka to najnowsza marka Aventus Group – spółki, która już od 5 lat cieszy się stabilną pozycją na rynku finansowym. Firma działa w sześciu różnych krajach Europy i nieustannie rozszerza swoją ofertę o nowe produkty i usługi, aby jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby finansowe konsumentów. Na polskim rynku spółka oferuje obecnie zarówno pożyczki krótkoterminowe, jak i pożyczki gotówkowe na raty.

Lew Pożyczka – oferta

Marka oferuje swoim klientom zobowiązania w wysokości od 200 zł do 2000 zł na okres 15 lub 30 dni. Tego typu zobowiązanie pozwala zdobyć dodatkowe środki na spłatę bieżących zobowiązań bądź na nieprzewidziane wydatki, które nadwyrężyły kondycję domowego budżetu. Pożyczkę spłacić można w dowolnym momencie, jeszcze przed upływem terminu spłaty. Po zaksięgowaniu środków na koncie pożyczkodawcy, bez problemu można ubiegać się o nowe zobowiązanie w wyższej kwocie.

Lew Pożyczka – formalności

Pożyczki przeznaczone zostały dla obywateli Rzeczpospolitej Polski w wieku od 21 do 73 lat. Potencjalni pożyczkobiorcy muszą posiadać zatrudnienie oraz indywidualne konto w banku, nie mogą natomiast posiadać wpisu w żadnym rejestrze dłużników. Formalności związane z podjęciem pożyczki w tej firmie zostały ograniczone do minimum, dlatego konsumenci mogą cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi często już po upływie kilkunastu minut od złożenia wniosku. Środki wypłacane są w dni powszednie od 7.30-21.00, a w soboty i niedziele od 9.00-17.00.

Lew Pożyczka – opinie

Lew Pożyczka to nowa marka na polskim rynku zobowiązań pozabankowych, jednak jej właściciel już od 2012 roku cieszy się ogromnym zaufaniem wśród klientów. Firma posiada liczne certyfikaty, które poświadczają najwyższy standard świadczonych usług, np. tytuł „Firma Wiarygodna Finansowo” oraz „Rzetelna Firma”. Spółka przynależy także do Związku Firm Pożyczkowych oraz figuruje w Rejestrze Firm Pożyczkowych.

1
Udostępnień
Google+

komentarze 2

  1. […] Lew Pożyczka oraz Rata Na Plus to nowe marki, które umożliwiają konsumentom uzyskanie szybkiej gotówki na dowolne potrzeby. Jedna z nich oferuje zobowiązania krótkoterminowe w kwocie od 200 zł do 2000 zł, które można podjąć na 15 lub 30 dni. Natomiast druga marka oferuje zobowiązania ratalne w kwocie od 600 zł do 5000 zł, udzielane na okres od 2 do 6 miesięcy. W ten sposób Aventus Group zapewnia polskim konsumentom kompleksową obsługę finansową i zobowiązania, które w łatwy sposób można całkowicie dostosować do swoich potrzeb. […]

  2. Dorota Guminiak
    7 listopada 2017 at 20:50 — Odpowiedz

    Potrzebuje 1000 zl pomocy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *