Loan Magazine, podczas konferencji Loanline nowych możliwości, odkrył karty i podał pierwszą, może szczęśliwą, 13 nominowanych do nagród Loan Awards 2015.

Pierwsze nominacje do Loan Awards 2015

Konferencja Loanline nowych możliwości sektora pożyczkowego, która odbyła się 8 października we wrocławskim Hotelu Mecure, obfitowała nie tylko w ciekawe dyskusje na temat przyszłości branży pozabankowej i rosnącej roli informacji pozytywnej, a także sposobach walki z tzw. firmami krzak. Przed godziną 15.00 redakcja Loan Magazine ogłosiła swoją listę nominowanych do nagród Loan Awards 2015 w 13 kategoriach: Reklama Roku, Partner Roku, Inicjatywa Roku, Marketing Manager Roku, Blog Roku, Mikropożyczka Roku, Pożyczka Ratalna Roku, Affiliant Roku, PR Manager, Komunikacja Social Media Roku, Innowacja Roku, Człowiek Roku, Serwis WWW Roku.

loan-awards-2015-nominacje

loan-awards-2015-nominacje-1

loan-awards-2015-nominacje-2

Która firma ma powody do radości z wyróżnienia przez nasz serwis? Dlaczego naszym zdaniem akurat ta firma/usługa/produkt/osoba powinny dostać nagrodę? Jak będzie wyglądał sam proces wybierania pozostałych nominowanych i jakie etapy czekają nas przed uroczystą galą Loan Awards 2015, która odbędzie się 11 lutego 2016 roku? Odpowiedź znajdziecie w poniższej prezentacji (aby wyświetlić ją na pełnym ekranie, należy wcisnąć F5, a następnie klikać w slajdy ;)).

loan-awards-2015

Zgadzacie się z listą nominacji Loan Magazine, a może macie własnych faworytów w poszczególnych kategoriach?Jako użytkownicy Loan Magazine będziecie mieli szansę zagłosować na Blog Roku 2015.

2
Udostępnień
Google+

komentarze 4

 1. 12 października 2015 at 21:19 — Odpowiedz

  Witam Pani Sylwio,
  Nie byłem na konferencji od samego początku i dlatego nie usłyszałem kto był autorem słów o zmianach w ustawie o UOKIK. Jak zrozumiałem są to istotne zmiany. Czy wie Pani może kto poruszał ta kwestię? Chodzi oczywiście o zmiany istotne z punktu widzenia funduszy pozyczkowych :-). Z góry dziękuję za odpowiedź .
  Pozdrawiam serdecznie, Piotr Siwiec

  • 13 października 2015 at 07:11 — Odpowiedz

   Panie Piotrze,

   temat zmian w ustawie o UOKiK poruszył w panelu dyskusyjnym m.in. Paweł Grabowski, Dyrektor ds. prawnych w Związku Firm Pożyczkowych. Potem o szczegółach zmian w skrócie opowiedział Sławomir Grzelczak, Wiceprezes Zarządu BIK.

   • Piotr Siwiec
    13 października 2015 at 17:00 — Odpowiedz

    Bardzo dziękuję bardzo za informację,

    pozdrawiam serdecznie,
    PS

 2. […] Od miesiąca znamy pierwszą „13” nominowanych do nagród Loan Magazine Awards 2015. Swoją listę ogłosił organizator Sfera Finansów w trakcie październikowej konferencji „Loanline nowych możliwości sektora pożyczkowego”. Pełny wykaz nominowanych znajdziecie tutaj. […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *