Mikropożyczki zaspokajają potrzebę szybkiego podreperowania portfela małą kwotą. Loan Magazine Awards 2015 wskaże najlepszą ofertę ubiegłego roku.

O tytuł Mikropożyczki Roku powalczy 5 firm – Extraportfel, Vivus, Wonga, Net Credit oraz Filarum. Co je wyróżnia na tle konkurencji?

Extraportfel.pl

extraportfel-mikropozyczka
Jedyna mikropożyczka w zestawieniu nominowanych, która skupia się na udzielaniu finansowania kobietom. Na extraportel.pl panie mogą na swoje potrzeby wnioskować o kwotę od 100 do 3500 zł. Okres spłaty wynosi aż 45 dni. Dotyczy to również pierwszej pożyczki, której wartość nie przekracza 1500 zł.

Aby dowiedzieć się, za co klienci cenią Extraportfel, wejdź tutaj.

Vivus.pl

vivus-mikropozyczki
Lider polskiego rynku pozabankowego przez większą część 2015 roku prowadził nie tylko pod względem wysokości pierwszej pożyczki za darmo – można było wnioskować o 1600 zł, ale również maksymalnej kwoty oferowanej stałym klientom – do 4 000 zł. Dodatkowo marka zmieniła brand hero – w miejsce współczesnych ludzi kryjących się pod postacią zająca (szybcy), sowy (łebscy), koali (wyluzowani), kota (nowocześni) i lemura (przezorni) pojawił się bóg Vivus.

Chcesz poznać szczegóły oferty Vivus.pl? Znajdziesz je tutaj.

Wonga.pl

wonga-mikropozyczka

Rok 2015 to wiele zmian w ofercie mikropożyczki od Wonga.pl. Firma uparcie odcina się od trendu darmowych pożyczek, jednak posiada dość konkurencyjną propozycję. Nowi klienci płacą jedynie 10 zł prowizji za pożyczenie pieniędzy. Wonga bezwzględnie stawia też na terminowość i budowanie pozytywnej historii kredytowej – po uruchomionym w 2014 roku Programie Korzyści, w czerwcu 2015 roku światło dzienne ujrzał projekt Kapitalni.org, który oprócz funkcji edukacyjnej, pozwala klientom uzyskiwać rabaty obniżające koszty mikropożyczki.

Netcredit.pl

netcredit-mikropozyczki
W minionym roku Net Credit wyróżniał się na tle innych firm pożyczkowych dużą liczbą konkursów z atrakcyjnymi nagrodami – w tym wycieczką i samochodem. Sama mikropożyczka marki znacząco się zwiększyła – nowi klienci mogą sięgnąć po aż 2000 zł za darmo. Na spłatę mamy 30 dni.

O mikropożyczce w Net Credit dowiesz się więcej tutaj.

Filarum.pl

filarum-mikropozyczki
Mikropożyczka w Filarum to szybki i wygodny dostęp do nawet 3000 zł. Przy pierwszej pożyczce obowiązuje limit 1000 zł, jednak jako nowy klient nie będziemy ponosić dodatkowych kosztów. W minionym roku firma, która pojawiła się w Polsce w listopadzie 2013 roku, umacniała swoją pozycję, plasując się w czołówkach rankingów poświęconych pożyczkom online.

Szczegóły na temat mikropożyczki Filarum znajdziesz tutaj.

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *