Gala „Loan Magazine Awards 2018” będzie miała na celu wyłonienie najlepszych produktów i usług w 2018 roku oferowanych na rynku pożyczek pozabankowych oraz szeroko rozumianym rynku Fitech. Podczas 4 już edycji będziemy chcieli wynagrodzić same instytucje pożyczkowe, które charakteryzują się innowacyjnością oraz najlepszą gamą proponowanych przez siebie produktów, jak również wszystkie firmy dostarczające rozwiązań bez których branża nie mogła by funkcjonować. Mam tu na myśli m.in. rozwiązania technologiczne, sprzedażowe czy windykacyjne.

Rada Ekspertów LMA2018

W tej edycji nowością jest powołanie Rady Ekspertów Loan Magazine Awards 2018. Rada będzie miała nadzór na przebiegiem głosowania, jak również nad przebiegiem nominacji w poszczególnych kategoriach. Swój udział w Radzie Ekspertów potwierdzili: Edyta Szymczak (ERIF SA), Andrzej Roter (KPF), Dr Barbara Mróz-Gorgoń (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu), Bartosz Pundyk (CRIF), Rafał Tomkowicz (Loan-Magazine), Maciej Hełmecki (Mintos), Artur Więckowski (chwilowo).

Kapituła Konkursowa LMA2018

Powołana w tym roku zaś Kapituła Konkursowa będzie składała się jedynie z przedstawicieli instytucji pożyczkowych, którzy wyrażą swój akces i chęć wzięcie udziału w tym przedsięwzięciu. Kapituła konkursowa na specjalnym spotkaniu zadecyduje o zwycięstwach w następujących kategoriach: „Partner sprzedaży” oraz „Partner Windykacyjny”. Spotkanie będzie miało miejsce w styczniu 2019 roku.

KATEGORIE Loan Magazine Awards 2018

Uczestnicy wydarzenia (podczas głosowania na uroczystej Gali) zdecydują o zwycięstwie w kategoriach:

  • Reklama Roku
  • Technologiczne rozwiązanie roku FINTECH 2018

Rada Ekspertów Loan Magazine Awards wyłoni zwycięzcę w kategorii:

  • Społecznie Odpowiedzialni 2018

Specjalna Kapituła Konkursowa złożona z osób zarządzających instytucjami pożyczkowymi wyłoni zwycięzców w kategoriach:

  • Partner Sprzedaży (w podziale na – „Partner sprzedaży online” oraz „Partner sprzedaży offline”)
  • Partner Windykacyjny (w podziale na – „zakup wierzytelności” oraz „serwis wierzytelności”)

Natomiast badanie „tajemniczy klient” zdecyduje o wyborze najlepszej:

  • Pożyczka roku
  • Marka roku
  • Faktor roku (w zakresie mikrofaktoringu)

Nominacje do Loan Magazine Awards 2018

Organizatorzy w chwili obecnej przyjmują wszystkie zgłoszenia od firm chcących stanąć w szranki rywalizacji w tym cieszącym się dużą popularnością plebiscycie, który jak dotąd pokazał, że wyróżnione marki charakteryzowały się bardzo dużą skutecznością oraz rosnącą rozpoznawalnością w swojej codziennej działalności.

Firmy mogą dokonywać zgłoszeń same lub być zgłaszane przez inne podmioty uczestniczące w działalności branżowej. Zgłoszeń należy dokonywać drogą mailową na adres biura organizatora: biuro@sfera-finansow.pl

Pierwszych nominowanych poznamy już w grudniu.

Patronaty i partnerzy LMA2018

Partnerem merytoryczny Gali została Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

oraz

Partner wspierający

Tytuł Złotego Partnera Gali objęła Grupa CRIF

Oficjalnymi partnerami Loan Magazine Awards 2018 już są:

ROZDANIE NAGRÓD i uroczysta Gala

Rozdanie nagród Loan Magazine Awards 2018 odbędzie się 14 lutego 2019 roku w Hotelu Ibis Style we Wrocławiu. Podczas gali nie zabraknie aukcji, w trakcie której będzie można wylicytować ciekawe gadżety z autografami gwiazd polskiego sportu. W tym roku postawiliśmy sobie bardzo ambitne zadanie, które będzie wymagało nie lada odpowiedzialności, aby sprostać tak trudnemu tematowi. Cały dochód z licytacji zostanie przekazany na budowę Hospicjum Fundacji Bezpieczna Przystań.

Udział w gali jest płatny. Aby zarejestrować się jako uczestnik oraz otrzymać warunki uczestnictwa należy wysłać maila na adres biuro@sfera-finansow.pl z danymi rejestracyjnymi (imię, nazwisko, firma)

Liczba miejsc ograniczona!

Jak było na poprzedniej Gali?

Zachęcam do obejrzenia podsumowania video z rozdania kryształowych statuetek za 2017 rok. Przeżyjmy to jeszcze raz 🙂

2
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *