Dziś postanowiliśmy sami spróbować swoich sił w konkursie ogłoszonym przez onet na Twórców roku

Konkursy i plebiscyty

Tak niedawno to jeszcze my obdarowywaliśmy większość z Was nagrodami branżowymi w naszym plebiscycie Loan Magazine Awards 2015.

loan-magazine-awards-2015-znamy-zwyciezcow

Podczas Gali, która mamy nadzieję na długo pozostanie w pamięci jej uczestników wydarzyła się magiczna sprawa związana z licytacją, która to miała pomóc małemu Leonowi do jak najszybszego powrotu do zdrowia.

O Leonie

To co się stało podczas samej licytacji, przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, a w sumie udało się uzbierać … kwotę 58 360 zł !!! która zasiliła konto fundacji na rzecz Leona. Za którego ogromnie trzymamy kciuki!

MM0_6448       MM0_6473MM0_6588MM0_6602

Loan Magazine też chce powalczyć 🙂

Dziś postanowiliśmy sami spróbować swoich sił w konkursie ogłoszonym przez onet na Twórców roku i pochwalić się naszymi osiągnięciami na tle innych, specjalistycznych tworów w tej kategorii.

Loan Magazine to przestrzeń, w której pokazujemy wszystkie sprawy związane z branżą pożyczek pozabankowych, pożyczek online czy coraz bardziej rozpoznawalnej w Polsce dziedziny na świecie zwanej branżą fintech.

Powalczymy w tematyce na blogi specjalistyczne i będziemy konkurowali w wąskiej tematyce finansów, prawa, technologii czy polityki i marketingu.

gala twórców

Pomagamy innym!

Pragnę jednak nadmienić, że nie sam konkurs nas tak bardzo interesuje, a idea jaka jemu przyświeca. Otóż

Wszystkie środki uzyskane przez organizatora z głosowania SMS zostaną przekazane Fundacji Dziecięca Fantazja, której celem jest spełnianie marzeń dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu i nieuleczalnymi. Koszt sms-a to 1,23 z

Pomagajmy razem i serdecznie dziękujemy za wszystkie głosy oddane na Loan Magazine 🙂

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *