Już 13 czerwca br. we Wrocławiu podczas Fintech Day in Wrocław eksperci porozmawiają o transformacji rynku Digital Lending.

Panel dyskusyjny Loan-Tech

Do panelu dyskusyjnego Loan-Tech udało mi się zaprosić osoby z bardzo dużym doświadczeniem rynkowym, przede wszystkim to praktycy. Cały panel poprowadzi Mecenas Jacek Wiśniewski, Radca Prawny kancelarii #Wisniewski.legal . Jacek Posiada 19 lat doświadczenia zawodowego zdobytego w międzynarodowych kancelariach prawnych. Sektorowi FinTech i firmom pożyczkowym świadczy kompleksowe doradztwo prawne i regulacyjne. Uczestnik prac Zespołu roboczego  ds. rozwoju innowacji finansowych (FinTech) przy KNF.

W dyskusji ponadto udział wezmą:

Michał Konopka

Manager z wieloletnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku finansowym. Odpowiedzialny za ryzyko, rozwój produktów jak i rozwój firm. Uczestniczył w zarządzaniu spółkami  w krajach skandynawskich, Hiszpanii oraz Polsce. Obecnie prezes SirAnalyst – spółki specjalizującej się w zarządzaniu ryzykiem kredytowym, optymalizacji strategii biznesowych oraz automatyzacji procesów.

Piotr Przedlacki

Założyciel oraz Prezes Zarządu Fines SA – czołowego pośrednika kredytowego na rynku polskim w kanale agencyjnym – działającego na rynku od 2005 roku. Jako jeden z pierwszych w kraju stworzył ogólnopolską sieć biur kredytowych w oparciu o wszechstronną platformę informatyczną. Od 17 lat związany z branżą finansową, od 13 lat z powodzeniem zarządza spółką Fines.

Bartosz Pundyk

Dyrektor Sprzedaży w CRIF – wiodącego dostawcy informacji kredytowej w Europie oraz jednego z kluczowych podmiotów w skali światowej. W CRIF jest odpowiedzialny za wprowadzenie na polski rynek produktów związanych z zarządzaniem ryzykiem, rozwiązań antyfraudowych, systemów branżowej wymiany danych oraz automatyzacją i optymalizacją procesów podejmowania decyzji dostosowanych bezpośrednio do polskich uwarunkowań prawnych.

Krzysztof Przybysz

Ponad 10 lat doświadczenia w zarządzaniu firmą pożyczkową. Od maja br. CEO w Grupie Loando, czyli jednego z największych pośredników online w Polsce.

Agnieszka Wachnicka

Prezes Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego (FRRF). Wcześniej przez ponad 11 lat pracowała w Departamencie Rozwoju Rynku Finansowego w Ministerstwie Finansów. W zakresie jej kompetencji była praca nad regulacją poszczególnych sektorów rynku finansowego oraz działania na rzecz utrzymania stabilności finansowej.

Dyskusja będzie dotyczyła transformacji fintechów na rynku pożyczkowym jak również jakości usług finansowych na rynku pozabankowym.

Przed panelem dyskusyjnym będziemy mieli przyjemność zapoznania się z prezentacją Mecenasa Marcina Czugana, który opowie o przyszłości sektora FinTech, w kontekście nieustannych zmian regulacyjnych. Nie zabraknie opisu aktualnych istotnych prac legislacyjnych, jak również omówienia kluczowych stanowisk organów nadzoru dla sektora.

Fintech Day in Wrocław

Serdecznie zapraszamy 13 czerwca od godziny 9:00. Wrocław, Hotel Mercure.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *