LoanMe po raz kolejny rusza na pomoc potrzebującym. W przeszłości marka angażowała się już m.in. w akcje dobroczynne na rzecz dzieci i zwierząt. Tym razem LoanMe wesprze Szpital Dziecięcy im. dr med. Jana Bogdanowicza na ul. Niekłańskiej w Warszawie.

Tym, co wyróżnia najnowszą akcję dobroczynną LoanMe, jest zaangażowanie także w sferze pozafinansowej. Marka wesprze Szpital Dziecięcy nie tylko materialnie (m.in. poprzez zorganizowanie zbiórki gier oraz zabawek dla chorych dzieci), ale również własnym czasem i realnym działaniem. Z ochotników wyłonionych wśród pracowników spółki utworzono tzw. drużynę „Akcja-Reakcja”. Wybrani w ten sposób wolontariusze będą wielokrotnie odwiedzać szpital na ul. Niekłańskiej, by swoim towarzystwem umilać czas małym pacjentom i wywoływać uśmiechy na ich buziach. Po raz pierwszy ochotnicy z drużyny „Akcja-Reakcja” odwiedzą szpital już 26 marca.

 

 

LoanMe pomaga potrzebującym

Znana firma pożyczkowa wielokrotnie już angażowała się w akcje dobroczynne na rzecz najmłodszych. Dotychczas marka wsparła m.in. Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce, hospicjum „Gajusz” w Łodzi oraz Komitet Ochrony Praw Dziecka. We wrześniu ubiegłego roku marka obdarowała artykułami szkolnymi wychowanków Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego w Płocku.

 

 

 

LoanMe stawia duży nacisk na prowadzenie działań zachęcających Polaków do udziału w akcjach dobroczynnych. W koncercie Kamila Bednarka, który marka zorganizowała w ramach pomocy chorym dzieciom, wzięło udział ponad 600 osób. Dużą popularnością cieszyły się także zorganizowane przez pożyczkodawcę bankiety charytatywne „Zostań Psim Aniołem”, podczas których udało się zebrać ponad 120 000 zł na Fundację Azylu pod Psim Aniołem oraz jedyne hospicjum dla zwierząt w Polsce „Staruszkowo”. Ambasadorką akcji była znana modelka Joanna Krupa. Na pomoc psiakom ruszyły też inne gwiazdy – m.in. Natalia Kukulska, Kasia Stankiewicz, Kasia Moś, Fit Lovers, Karolina Korwin-Piotrowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński.

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *