Ocena redakcji

9.0
3 Ocen
Obsługa klienta 9.0
Akceptowalność 9.0
Formalności 9.0

LoanMe to instytucja finansowa, która zapewnia swoim klientom dostęp do ratalnych pożyczek gotówkowych na preferencyjnych warunkach.

LoanMe to firma znana na polskim rynku nie tylko z udzielania atrakcyjnych pożyczek na jasnych zasadach, ale także ze swojej działalności charytatywnej. Marka brała aktywny udział m.in. w zbiórce pieniędzy na leczenie chorych dzieci oraz w zbiórce pieniędzy na rzecz bezdomnych zwierząt.

LoanMe – oferta

Marka umożliwia podjęcie pożyczki gotówkowej w kwocie od 1000 do 11 000 zł. Taka rozpiętość pozwala na indywidualne dopasowanie pożyczki do własnej sytuacji finansowej. Okres kredytowania pożyczki w tej firmie to 17, 25, 45 bądź 52 tygodnie – klient podczas wypełniania wniosku może swobodnie dopasować okres spłaty w zależności od własnych potrzeb oraz kondycji finansowej.

LoanMe – formalności

Marka dokłada wszelkich starań, by cały proces podejmowania zobowiązania finansowego był dla klienta zrozumiały i przejrzysty. To właśnie z tego powodu wszelkie koszty pożyczki w LoanMe konsument poznaje jeszcze przed złożeniem wniosku. Wniosek wypełniany jest z klientem wyłącznie w sposób telefoniczny, by konsultant marki mógł wyjaśnić klientowi wszelkie nieścisłości i pomógł w pełni dopasować zobowiązanie do jego potrzeb.

LoanMe – opinie

W swojej działalności firma stawia przede wszystkim na uczciwość, dlatego cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród dotychczasowych klientów. Priorytetem marki jest budowanie trwałych relacji ze swoimi klientami, opartych na partnerskim podejściu i jasnych zasadach. Bezpieczeństwo i wygoda podejmowanych pożyczek sprawiają, że po zobowiązania tej firmy sięga coraz więcej osób z całej Polski, bez wahania polecając je swoim przyjaciołom i znajomym. Marka posiada także tytuł „Firma Wiarygodna Finansowo”, który potwierdza jej uczciwość oraz rzetelność.

1
Udostępnień
Google+

komentarzy 5

 1. […] które preferują telefoniczny kontakt z konsultantem firmy, również znajdzie się rozwiązanie. LoanMe udziela pożyczek ratalnych w kwocie od 1000 do 11 000 zł na okres 17, 25, 45 bądź 52 tygodni. […]

 2. Ola
  18 października 2017 at 13:00 — Odpowiedz

  Korzystałam z pożyczki w Loanme w wakacje, potrzebowałam szybko pieniędzy, a że moja koleżanka u nich brała, to też się skusiłam. Muszę przyznać, że naprawdę szybko udzielają pożyczek, następnego dnia miałam pieniądze na koncie bankowy .

 3. Tomasz
  19 października 2017 at 15:14 — Odpowiedz

  Jeśli o mnie chodzi to nie mam zastrzeżeń co do ofert LoanMe, agent podczas rozmowy telefonicznej wyjaśnił mi wszystko podał całkowitą kwotę do spłaty, przesłał umowę na maila. Wszystko się zgadzało.

 4. Arek Adamski
  18 października 2018 at 10:53 — Odpowiedz

  Nękają ludzi natrętną reklamą przez SMSy, spamując nimi nawet codziennie. Przez to tracą na wiarygodności i wyglądają jak firma-krzak kradnąca pieniądze.

  • Tomasz Kowalski
   22 października 2018 at 11:08 — Odpowiedz

   Ja też miałem z nimi ten problem. Ale wysłałem mejla jakiś tydzień temu i przestali do mnie dzwonić. Nawet dali mi dane skąd był mój numer. Pozdrawiam serdecznie Tomasz Kowalski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *