Bliżej Biznesu to magazyn, który co miesiąc ukazuje się w wersji cyfrowej, natomiast co kwartał wydawany jest w wersji drukowanej.

Bliżej Biznesu to nowoczesny magazyn, który w ciekawy i przystępny sposób porusza tematy z zakresu biznesu, kierowania przedsiębiorstwem, prawa, podatków, finansów itp. Każdy numer czasopisma zawiera zbiór praktycznych wskazówek, które mogą stanowić nieocenione wsparcie w zarządzaniu własnym biznesem przede wszystkim dla początkujących, ale także dla doświadczonych przedsiębiorców. To doskonałe źródło inspiracji, które pomoże nam podjąć pierwsze kroki w „przejściu na swoje”.

Bliżej Biznesu – źródło wiedzy dla przedsiębiorców

Magazyn Bliżej Biznesu wydawany jest co miesiąc w wersji cyfrowej, natomiast co kwartał najlepsze i najciekawsze teksty pojawiają się w wersji drukowanej. Na łamach pisma poruszane są tematy związane przede wszystkim z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej, pozyskiwaniem środków i pożyczek na rozruch firmy czy usprawnieniem procesów zarządzania własnym biznesem. Ten e-magazyn dla przedsiębiorców stanowi bardzo dobre źródło wiedzy oraz narzędzie motywacji w realizacji własnych pomysłów na biznes.

Biznes od strony praktycznej

Bliżej Biznesu stawia na praktyczną stronę prowadzenia własnego biznesu. Sporą część magazynu stanowią interesujące wywiady przeprowadzane z właścicielami tych przedsiębiorstw, które odniosły sukces na rynku polskim oraz międzynarodowym. W magazynie można także znaleźć inspirujące historie ludzi, których pomysły przerodziły się w sposób na zyskowny biznes oraz wiele praktycznych porad na temat tworzenia od podstaw własnej firmy. W Bliżej Biznesu dotychczas mogliśmy przeczytać porady m.in. na temat rozliczania PIT-u, znalezienia dobrego księgowego, stworzenia rozpoznawalnej marki czy podniesienia efektywności newslettera.

Aktualności z rynku pożyczek pozabankowych

Screen scraping to technika, która pozwala instytucjom automatycznie odczytywać informacje na temat wybranych klientów z serwisów transakcyjnych.

Fines Operator Bankowy w 2016 r. zainicjował nową formułę spotkań ze swoimi Partnerami Franczyzowymi – Śniadania Biznesowe. Podczas tych spotkań, w czterech miastach: Sopocie, Poznaniu, Łodzi i Katowicach, przeprowadzone zostały szkolenia m. in. z procesu rekrutacji do placówek franczyzowych Fines. Do projektu Śniadania Biznesowe została zaproszona Agencja Pracy i Doradztwa …

W swoim najnowszym raporcie, EUROFINAS przedstawiło dane, które pozwalają ocenić kondycję europejskiej gospodarki. Dotyczą one rezultatów działania zrzeszonych w EUROFINAS organizacji na ich rynkach narodowych. Grupa reprezentuje na forum europejskim instytucje finansowe z 18 krajów Europy. Poza Unią Europejską, do EUROFINAS należą instytucje finansowe z Turcji czy Norwegii, co daje …
0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *