Marketing Manager Roku to indywidualne wyróżnienie, które już po raz trzeci zostanie przyznane podczas Gali Loan Magazine Awards. Do kogo trafi tym razem?

Marketing – dlaczego jest ważny?

Sprawnie funkcjonujący marketing to podwalina dla rozwoju firmy. Efektywne korzystanie z narzędzi marketingowych pozwala zapewnić przedsiębiorstwu rzeszę zadowolonych klientów, a w konsekwencji generować coraz większe zyski. Takie działanie bezpośrednio przyczynia się także do zwiększenia konkurencyjności firmy i odniesienia przez nią sukcesu rynkowego.

Loan Magazine Awards 2017

Podczas 3 edycji Gali Loan Magazine Awards zostaną nagrodzone te usługi oraz produkty, które szczególnie wyróżniły się na polskim rynku finansowym. Kapituła Konkursu przyzna także kilka indywidualnych wyróżnień. Trafią one do osób, które swoją działalnością dały dowód najwyższych umiejętności i w wyraźny sposób przyczyniły się do rozwoju branży. W ubiegłych latach tytuł Marketing Managera Roku zdobył Bartłomiej Pataląg oraz Łukasz Kuleta (jeszcze w Ferratum Banku). W tym roku do zdobycia kryształowej nagrody mogą zostać nominowani:

-” spodziewamy się również zgłoszeń z takich marek jak wonga, vivus, lendon (Creame Finance) czy IPF – właściciela marki HapiPożyczki – dodaje Rafał Tomkowicz, redaktor naczelny Loan-Magazine.pl

O ostatecznych nominacjach i wyborze najlepszego zdecyduje Kapituła Konkursowa Plebiscytu.

Zwycięzcę poznamy już 8 lutego 2018 roku. Uroczysta Gala Loan Magazine Awards 2017 odbędzie się w hotelu Ibis Styles we Wrocławiu. – zobacz szczegóły.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *