Ocena redakcji

9.0
0 Ocen
obsługa klienta 9.4
formalności 8.9
szybkość 8.6

Miloan to międzynarodowa firma, która oferuje krótkoterminowe pożyczki pozabankowe dla klientów indywidualnych.

Eksperci Miloan są świadomi, że czasem trudno jest zaplanować wszystkie wydatki i zdarzają się sytuacje, w których gotówka potrzebna jest „na już”. To właśnie z tego powodu marka w swojej ofercie stawia przede wszystkim na szybkość i wygodę.

Miloan – oferta

Miloan oferuje swoim klientom krótkoterminowe zobowiązania pozabankowe w kwocie od 100 do 4000 zł. Wartość pożyczki oraz dokładny czas jej spłaty pożyczkobiorca ustala samodzielnie przy pomocy suwaków na stronie internetowej. Złożenie wniosku jest bardzo intuicyjne i zajmuje niewielką ilość czasu, natomiast decyzję kredytową otrzymujemy już w kilka minut.

Wypełnij wniosek o pożyczkę MiLoan

Miloan – formalności

Pożyczka przeznaczona jest dla osób posiadających obywatelstwo polskie i pracujących na terenie naszego kraju. Klienci marki powinni być w wieku od 22 do 75 lat i nie powinni posiadać negatywnych wpisów w rejestrach dłużników. Wymogiem koniecznym do uzyskania pożyczki jest posiadanie numeru telefonu oraz konta w banku, które zarejestrowane jest na osobę składającą wniosek. Po wypełnieniu wniosku konieczne jest także przelanie opłaty weryfikacyjnej na konto pożyczkodawcy, natomiast już po kilku minutach otrzymujemy decyzję.

Miloan – opinie

Marka cieszy się dobrą opinią na rynku pożyczek pozabankowych. Po jej produkty chętnie sięgają konsumenci, którzy potrzebują nagłego zastrzyku gotówki na zakup wymarzonego sprzętu elektronicznego, naprawę zepsutego samochodu, wymianę urządzeń RTV/AGD czy wyjazd na wymarzone wakacje. Klienci firmy chętnie dzielą się opinią o niej na forach internetowych i polecają pożyczkodawcę wśród swoich znajomych.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *