Minipożyczka to marka, która oferuje zobowiązania gotówkowe w maksymalnej kwocie aż 5000 zł! To doskonały sposób na nieprzewidziane wydatki.

Minipożyczka – oferta

Marka oferuje swoim klientom możliwość podjęcia pożyczki w kwocie od 500 do 5000 zł na okres od 7 do 30 dni. Dla swoich nowych klientów przygotowała możliwość skorzystania z promocji darmowej pierwszej pożyczki. Tego typu zobowiązanie można podjąć w kwocie do 2000 zł na maksymalny okres 30 dni. Taka pożyczka jest zupełnie bezpłatna pod warunkiem, że spłacimy ją w terminie. Minipożyczka nie zapomina także o stałych klientach, którzy zostali wynagrodzeni wyższą kwotą maksymalną pożyczki. Konsument, który po raz drugi korzysta z usług pożyczkodawcy, może liczyć na 2500 zł, po raz trzeci na 3000 zł, po raz czwarty na 4000 zł, a po raz piąty nawet na 5000 zł.

Minipożyczka – formalności

Całkowity koszt zobowiązania zależny jest od okresu kredytowania i wybranej kwoty. Pożyczkobiorca poznaje wszelkie koszty jeszcze przed zaciągnięciem zobowiązania dzięki kalkulatorowi warunków pożyczki, który dostępny jest na stronie internetowej pożyczkodawcy. Pożyczki udzielane są osobom w wieku od 18 do 75 lat, które posiadają własny rachunek bankowy, zamieszkują na terenie Polski i posiadają polskie obywatelstwo, a także nie mają negatywnych wpisów w bazach dłużników.

Minipożyczka – opinie

Firma stawia ogromny nacisk na najwyższą jakość obsługi oraz zadowolenie klientów. Dzięki tej dbałości o konsumenta, Minipożyczka cieszy się dobrą opinią wśród polskiego społeczeństwa. Klienci doceniają szczególnie indywidualne podejście, profesjonalną obsługę oraz jasne zasady, na których udzielane są zobowiązania.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *