Marka Mintos w ciągu trzech lat wypracowała przychody na poziomie 2,1 miliona EURO. Obecnie firma planuje dalszy międzynarodowy rozwój.

Marka Mintos to internetowy rynek pożyczek, który umożliwia przepływ kapitału między inwestorami a firmami pozabankowymi. Od momentu powstania w 2015 r., cieszy się ogromną popularnością wśród inwestorów indywidualnych na całym świecie. W ciągu trzech lat działalności Mintos wypracował przychody na poziomie 2,1 miliona EURO.

Od rozpoczęcia działalności firmy, z jej usług skorzystało już blisko 60 000 inwestorów indywidualnych, pochodzących z 72 różnych krajów. Sam ubiegły rok marka Mintos zakończyła z wynikiem 43,5 tys. zarejestrowanych nowych użytkowników. Oznacza to wzrost aż o 155 proc. względem 2016 r. W ciągu trzech lat istnienia firmy, jej klienci łącznie zainwestowali ponad 690 milionów euro, czyli blisko 3 mld zł.

 

Marka Mintos na rynku międzynarodowym

Mintos od samego początku istnienia rozwija się bardzo dynamicznie. W swojej działalności nieustannie dba o zapewnianie swoim klientom najwyższej jakości produktów. Aby jak najlepiej odpowiadać na ich potrzeby, w ubiegłym roku Mintos uruchomił usługę wymiany walut. To unikalne rozwiązanie tego typu, wyróżniające się na międzynarodowym rynku niezwykle atrakcyjnymi cenami i przejrzystymi warunkami. Dzięki uruchomieniu tego narzędzia, Mintos zapewnił swoim klientom możliwość szybkiej wymiany walut, która znacznie ułatwia inwestycje na globalnym rynku.

Obecnie na platformie internetowej Mintos można znaleźć propozycje inwestycyjne blisko 40 instytucji pozabankowych. To oferty 23 różnych krajów, wywodzących się z Europy, Azji, Afryki, Ameryki Południowej i Środkowej. Firma prowadzi także trzy biura – w Polsce, Łotwie oraz w Meksyku. Nie zamierza jednak spoczywać na laurach – lider w swojej branży planuje dalszy globalny rozwój.

2018 rok będzie rokiem naszych dalszych dużych inwestycji zarówno w rozwój globalnej sprzedaży, technologie, jak i własny zespół. Jestem przekonany, że kolejne lata będą należały do Mintosa – powiedział Martins Sulte współzałożyciel i Dyrektor Zarządzający Mintosa.

W tym roku Mintos planuje m.in. otwarcie kolejnych biur. Będą one zlokalizowane na terenie Brazylii, Rosji i Azji Południowo-Wschodniej.

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *