Monetia, spółka portfelowa Capital Partners TFI, dla stałych klientów wprowadza darmową pożyczkę gotówkową z miesięcznym okresem spłaty.

Pożyczki Ferratum Banku

Pożyczka jest produktem Ferratum Bank oferowanym posiadaczom kart programu lojalnościowego Monetii i będzie dostępna przez 3 miesiące – do października tego roku. Uczestnik programu będzie mógł z niej skorzystać tylko raz.

Kwota pożyczki zależy od oceny wiarygodności przeprowadzonej przez bank – klienci będą mieć do dyspozycji 400, 900, 1000 lub 1500 zł. O możliwości podjęcia pieniędzy zostaną powiadomieni SMS-em lub czasie wizyty w placówce Monetii po okazaniu karty lojalnościowej. Pożyczka jest zwolniona z opłat i prowizji. Nie jest też oprocentowana – warunek jest jeden: musi być spłacona w ciągu 1 miesiąca. Można ją przeznaczyć na dowolny cel.

Nasi klienci mogą przeznaczyć dodatkowe, nieoprocentowane środki na dowolny cel albo na opłacenie rachunków. Pożyczka jest bowiem wypłacana w gotówce w naszej placówce, więc w czasie jednej wizyty łatwo będzie można uregulować płatności. – mówi Piotr Zięba, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Monetii.

Placówki Monetii

Placówki Monetii co miesiąc odwiedza ponad pół miliona osób, rocznie powierzają jej realizację transakcji o wartości prawie 3 mld zł. Do programu lojalnościowego może przystąpić każdy, kto w jednym z ponad 630 oddziałów opłaca swoje rachunki lub dokonuje wpłat gotówkowych.

Wprowadzenie darmowej pożyczki dla stałych klientów Monetii jest efektem bliskiej współpracy spółki z Ferratum Bank, która rozpoczęła się w ubiegłym roku.

Monetia zaczęła działać w 2006 roku jako agencja bankowa – jedna, wspólna marka dla ogólnopolskiej sieci agencji. Monetia to największa sieć agencji płatniczych w Polsce pod względem liczby placówek i realizowanych transakcji. Każdego miesiąca setki punktów w całej Polsce obsługują ponad pół miliona klientów, którzy opłacają rachunki, wypłacają gotówkę i doładowują konta swoich telefonów komórkowych. Spółka jest operatorem międzynarodowych przekazów pieniężnych poprzez platformę Monetia24.pl. Pośredniczy także w dystrybucji i sprzedaży krótkoterminowych kredytów i pożyczek.

Licencja instytucji płatniczej

Monetia współpracuje równocześnie z wystawcami płatności masowych m.in. Multimedia, Vectra, PGE, urzędami skarbowymi czy licznymi wspólnotami oraz spółdzielniami mieszkaniowymi. Świadczy również usługę outsourcingu obsługi kasowej dla Banku DnB oraz Getin Noble Bank. Jako pierwsza i jedyna w Polsce spółka oferuje usługę fulfillmentu adresowaną do firm, które wymagają weryfikacji nabywców swoich produktów, oferowanych zdalnie. W 2014 r. Monetia uzyskała licencję krajowej instytucji płatniczej Komisji Nadzoru Finansowego. Nowym właścicielem Monetii jest Certis Investments Sp. z o.o., której udziałowcami są TFI Capital Partners Investment I FIZ oraz Zarząd Monetii.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *