3
Udostępnień
Pinterest Google+

Ocena redakcji

90
6 Ocen
Obsługa klienta 89%
Formalności 91%
Akceptowalność 92%
Szybkość 87%
Intuicyjna obsługa strony 93%

MoneyMan to firma, która udziela swoich zobowiązań finansowych w sposób całkowicie uczciwy oraz przejrzysty, dzięki czemu cieszy się dobrą opinią na rynku.

MoneyMan to międzynarodowa firma finansowa, która od kilku lat istnieje na rynku pożyczek pozabankowych. Firma swoją działalność prowadzi już m.in. w Rosji, Kazachstanie, Gruzji, Hiszpanii oraz Brazylii, a teraz także na rynku polskim. Głównym założeniem firmy jest nie tylko dostarczanie potrzebnej klientom gotówki w jak najkrótszym czasie, ale przede wszystkim uczynienie rynku finansowania pozabankowego dużo bardziej przystępnym dla klienta.

MoneyMan – Oferta

Pożyczkodawca dla swoich klientów przygotował nietypową ofertę, w której konsument sam wybiera taki produkt finansowy, który najbardziej odpowiada jego potrzebom. Wśród kilku rozwiązań znajduje się m.in. Pożyczka Poziom Start w kwocie od 100 do 1000 zł na okres od 5 do 61 dni, która dla nowych klientów jest całkowicie darmowa pod warunkiem terminowej spłaty. W przypadku potrzeby większego finansowania warto wybrać Pożyczkę Poziom Super Start, która gwarantuje kwotę w wysokości od 1050 do 1500 zł również na okres od 5 do 61 dni. To pożyczka z bardzo niskim oprocentowaniem, która z pewnością nie nadwyręży domowego budżetu. Dla swoich klientów firma przygotowała także Pożyczkę Poziom Mega w kwocie od 1550 do 2000 zł z takim samym okresem kredytowania oraz Pożyczkę Poziom Turbo, która umożliwia konsumentowi podjęcie od 2050 do 4000 zł na okres od 2 do 4 miesięcy.

Weź pożyczkę w MoneyMan

W przypadku konieczności uzyskania większej gotówki warto sięgnąć po ostatni produkt finansowy firmy MoneyMan, czyli Pożyczkę Poziom SuperTurbo, dzięki której dostaniemy od 4050 do 5000 zł na czas od 5 do 6 miesięcy.

MoneyMan – Formalności

Pożyczki udzielane są pełnoletnim obywatelom Polski, którzy nie widnieją w żadnych rejestrach dłużników. Wniosek o przyznanie zobowiązania finansowego możemy w prosty sposób wypełnić przez internet. Proces ten zajmuje nie więcej niż 15 minut, natomiast decyzję otrzymujemy już po minucie od złożenia wniosku poprzez SMS-a oraz wiadomość e-mail.

Weź pożyczkę w MoneyMan

MoneyMan – Opinie

MoneyMan poza wieloma pozytywnymi opiniami swoich klientów może poszczycić się także Certyfikatem Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan-Magazine. Podmioty uhonorowane takim tytułem są godne zaufania, udzielają swoich zobowiązań w sposób całkowicie uczciwy, bez żadnych ukrytych kosztów i kruczków prawnych. Pożyczkodawca jest także członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, która zrzesza podmioty dbające o przejrzystość i uczciwość rynku finansowego w Polsce.

WWW

komentarzy 8

 1. […] także  dyrektor  naczelny  grupy ID  Finance ,  której  podlega operator pożyczek  online MoneyMan, uważa, że opisywana decyzja Google będzie miała znaczący wpływ na rynki w krajach takich, […]

 2. […] przez firmy nowoczesne, które nadążają za najnowszymi trendami. Jedną z takich firm jest MoneyMan, w której aż jedna trzecia część ruchu przypada na urządzenia mobilne. To rozwiązanie […]

 3. […] MoneyMan wyróżnia się przede wszystkim całkowicie zautomatyzowanym procesem analizy wniosków i […]

 4. […] w tym miesiącu okazała się oferta marki MoneyMan. Jest to międzynarodowa firma finansowa, która od kilku lat istnieje na rynku pożyczek […]

 5. Sylwia Konieczna
  22 marca 2017 at 15:20 — Odpowiedz

  Skorzystałam z pożyczki MoneyMan – jestem bardzo zadowolona. Zależało mi na czasie, pieniądze na koncie miałam w ciągu godziny . Nie były potrzebne żadne dokumenty. Jeśli komuś zależy na czasie, goraco polecam.

 6. Zdzisław Bochenek
  23 marca 2017 at 15:22 — Odpowiedz

  Goraco polecam. Wszystko zostało załatwione szybko i sprawnie, Szukałem pożyczki na dłuższy okres i znalazłem w MoneyMan , pieniądze szybko miałem na koncie bardzo chętnie skorzystam po raz kolejny.

 7. Dominik Wójcik
  24 marca 2017 at 14:57 — Odpowiedz

  Pierwszy raz musiałem zaciągnąć pożyczkę pozabankową – skorzystałem z oferty Money Man – jestem bardzo zadowolony . Szybko miałem pieniądze na koncie, bez żadnych kosztów. Polecam

 8. Mister
  27 marca 2017 at 16:51 — Odpowiedz

  to jakaś bzdura z tym money man, o co chodzi z taką nazwą? czy nie można było po polsku – Pan Pożyczka? niee, amerykańskie naleciałości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *