Ocena redakcji

90
13 Ocen
Obsługa klienta 94%
Formalności 88%
Szybkość 92%
Akceptowalność 89%

Monument Fund jest spółką zapewniającą środki kapitałowe dla przedsiębiorców poprzez finansowanie zabezpieczone na nieruchomości.

Mowa tu nie tylko o nieruchomościach mieszkalnych, ale również komercyjnych i przemysłowych, działkach inwestycyjnych oraz nieruchomościach niestandardowych. Ponadto, istnieje możliwość łączenia kilku rodzajów nieruchomości.

Weź Pożyczkę w Monument Fund

MONUMENT FUND – OFERTA

Kredytodawca oferuje od 50 000 zł do 5 000 000 zł na dowolny cel. Średni całkowity miesięczny koszt korzystania z uruchomionych środków finansowych to 1,75%, a oferowany okres kredytowania to 3, 6, 12 lub nawet 18 miesięcy. Każdy klient traktowany jest przez firmę indywidualnie, dlatego jeżeli posiadasz większe potrzeby porozmawiaj z ekspertem, który określi dogodne warunki wsparcia finansowego.

 MONUMENT FUND – FORMALNOŚCI

Zarówno procedowanie dokumentów, jak i ocena zabezpieczenia przeprowadzana jest przez zaufanych ekspertów i nie wymagamy operatu szacunkowego. Do minimum została ograniczona ilość procesów, które zwykle opóźniają wypłatę pożyczki, dlatego decyzja kredytowa wydawana jest do 48 godzin. Czasochłonne analizy BIK, BIG, KRD, US czy ZUS również nie wchodzą tu w grę.

Ponadto, Monument Fund umożliwia pełną możliwość wyboru rodzajów spłaty kredytu: raty odsetkowe, spłata balonowa, rata kapitałowo-odsetkowa, itp. Sam dokonujesz wyboru uzależnionego od Twoich potrzeb.
W każdym momencie możliwa jest także wcześniejsza spłata – w całości lub w części, bez dodatkowych kosztów.

Podpisanie umowy pożyczki dla firmy możliwe jest aż w 20 miastach: w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Olsztynie, Toruniu, Rzeszowie, Zakopanem, Bielsko-Białej, Szczecinie, Lublinie, Białymstoku, Katowicach, Kielcach, Opolu, Bydgoszczy, Zielonej Górze i w Łodzi. Decyzja kredytowa podejmowana jest w przeciągu 48 godzin.

MONUMENT FUND – OPINIE

Doświadczenie Monument Fund od lat jest gwarancją profesjonalnego podejścia i bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Nie znajdziemy tu ukrytych opłat, a transparentne warunki umowy, elastyczne możliwości finansowe, gotowość do negocjacji i indywidualne podejście do klienta to niewątpliwe atuty tego pożyczkodawcy. Firma w swej działalności hołduje zasadom odpowiedzialnego pożyczania (responsible lending), czego dowodem jest posiadany certyfikat „Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy” Loan-Magazine.

Biznesowy Produkt Roku

Biznesowy Produkt Roku to nowa kategoria plebiscytu Loan Magazine Awards, który wyróżnia najlepsze produkty i usługi sektora pożyczkowego. Zdobywcą statuetki została marka Monument Fund, a wyróżnienie odebrał Radosław Tosnowiec, Prezes Zarządu.

Chciałbym serdecznie podziękować całemu zespołowi, a także wszystkim partnerom biznesowym. W Nowym Roku życzę wszystkim deregulacji. – powiedział Radosław Tosnowiec, odbierając nagrodę.

Nawiązywał tym samym do rosnących obaw całego sektora pożyczkowego, związanych z najnowszymi ograniczeniami prawnymi, które planuje polski rząd w sektorze pozabankowym.

1
Udostępnień
Google+

komentarze 3

  1. 6 kwietnia 2017 at 14:48 — Odpowiedz

    […] pomocy którego będzie mógł wdrożyć swój plan w życie.” – mówi Paulina Horabik z Monument Fund S.A. – „Dziś potrafimy sfinansować potrzeby młodych przedsiębiorców lub prężnie […]

  2. Kalina Wyszyńska
    9 czerwca 2017 at 11:11 — Odpowiedz

    Niestety z doświadczenia wiem, że młody przedsiębiorca ma na starcie zawsze pod tą przysłowiową górkę. Dlatego też sama dość sceptycznie podeszłam początkowo do oferty Monument Fund, bo jednak oferowane przez nich sumy pożyczek w granicach od 50 tysięcy złotych do 5 mln, wydawały mi się zupełnie nieosiągalne. Jednakże tak naprawdę żadne kwestie formalne, przy ubieganiu się o wsparcie nie były tutaj nazbyt skomplikowane. Już po 48 godzinach otrzymałam wstępną decyzję, a pieniądze niedługo później. Świetna opcja, zwłaszcza gdy nie mamy szansy na typowy kredyt bankowy.

  3. […] Horabik – Dyrektor Zarządzająca marką Monument Fund. Pani Horabik jest również Prezesem Zarządu Fundacji „Edukacja w […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *