Plebiscyt na najlepszą pożyczkę ratalną roku wygrała pożyczka ratalna od Aasa Polska!

Najlepsza pożyczka ratalna roku to…

11 lutego, podczas uroczystej Gali Loan Magazine Awards 2015 poznaliśmy zwycięzcę w kategorii „Pożyczka ratalna roku”. Nominowanymi pożyczkami przez kapitułę konkursową były: Aasa Polska, zaimo.pl, luxpozyczki, hapipożyczki, retino.pl oraz marka ratka.pl

pożyczka ratalna aasaGala „Loan Magazine Awards 2015” miała na celu wyłonienie najlepszych produktów i usług w 2015 roku oferowanych na rynku pożyczek pozabankowych.

Plebiscyt na najlepszą pożyczkę ratalną roku wygrała pożyczka od Aasa Polska!

Aasa, będąca częścią skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global, oferuje na rynku polskim pożyczki na raty w systemie online od 2012 roku. Są to pożyczki maksymalnie do kwoty 3400 zł z opcją spłaty w nawet 24 miesięcznych ratach.

Sprawdź warunki pożyczki Aasa

Nagroda Loan Magazine za Najlepszą Pożyczkę Ratalną 2015 roku jest wspaniałym i wyjątkowym wyróżnieniem w segmencie charakteryzującym się dużą konkurencją. Statuetka którą otrzymaliśmy nie jest dla nas nagrodą za 2015 rok, a za trzy lata ciężkiej pracy na polskim rynku nad produktem, który spełnia indywidualne oczekiwania naszych klientów. Nagroda jest też ogromną motywacją do dalszej pracy ponieważ z pozycji goniącego konkurencje staliśmy się liderem rynku. Nie ukrywam że ta rola nam odpowiada i aby ją utrzymać musimy od siebie jeszcze więcej wymagać” – podkreśla Tomasz Kwiecień, Prezes zarządu Aasa Polska SA.

Porównanie pożyczek ratalnych

W plebiscycie swoje głosy oddawali ludzie na co dzień pracujący w firmach pożyczkowych, czyli Ci, którzy tak naprawdę najwięcej wiedzą o ofertach pożyczkowych dostępnych na naszym rynku. Stąd wyniki i wyróżnienia dla zwycięzców powinny być jeszcze bardziej nobilitujące. A jak się rozkładały poszczególne głosy pomiędzy firmy pożyczkowe oferujące jedne z najlepszych pożyczek na tym właśnie rynku. Poniżej przedstawiamy tabelę z wynikami.

Sprawdź Pożyczkodawca Max kwota pożyczki Okres spłaty Ilość głosów w plebiscycie Weź pożyczkę
3400 PLN 24 miesiące  32%
hapi 7500 PLN 24 miesiące  22%
3400 PLN 24 miesiące  21%
4 10 000 PLN 36 miesięcy  13%
5 retino 4000 PLN 12 miesięcy  12%

 

Hapipożyczki oraz ratka warte polecenia

Jak widać z powyższej tabeli, wartymi polecenia, czyli pożyczkami, które w głosowaniu znalazły się w ścisłej trójce, są pożyczki ratalne oferowane przez Hapipożyczki oraz ratka.pl

Hapipożyczki to oferta pożyczki online w kwocie od 1500 zł do 7500 zł, którą można spłacić w okresie od 3 do 24 miesięcy. Aby uzyskać Hapipożyczkę należy mieć ukończone 18 lat, posiadać dowód osobisty, własny rachunek bankowy, numer telefonu oraz stały dochód. Całość procesu załatwiana jest online, czyli wszystkie formalności załatwisz przez internet.

Sprawdź ofertę Hapipożyczki

ratkaplRatka.pl jest pośrednikiem Aasa Polska, spółki specjalizującej się w pożyczkach na raty udzielanych przez internet. Poszukujący dodatkowego finansowania mogą ubiegać się o maksymalnie o kwotę 3400 zł. Spłatę można podzielić na co najmniej 3 miesięczne raty, a maksymalnie na 24 miesiące.

Sprawdź ofertę pożyczki ratka

Pełna relacja z Gali oraz lista wszystkich zwycięzców w poszczególnych kategoriach dostępna jest tutaj.

Aktualności z rynku pożyczek online

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zyskał nowe kompetencje, które umożliwią jeszcze skuteczniejsze zwalczanie nadużyć na rynku finansowym. 15 grudnia 2018 roku weszły w życie przepisy nowelizacji ustawy o wzmocnieniu nadzoru nad rynkiem finansowym. Dzięki wprowadzonym zmianom UOKiK może nałożyć kary na menedżerów, którzy umyślnie naruszyli zbiorowe interesy konsumentów lub świadomie …

7 grudnia 2018 roku Piotr Przedlacki, Prezes Zarządu Fines S.A., odebrał w imieniu marki Certyfikat Solidny Franczyzodawca.

Capital Service pozyskał 13,1 mln zł z emisji obligacji. Oferta 2,5-letnich papierów firmy pożyczkowej miała charakter prywatny.

W dniu 4 grudnia 2018r. Rzecznik Finansowy opublikował raport pt. “Kredyty konsumenckie. Bieżące problemy”. Raport stanowi swoiste podsumowanie stosowania wprowadzonych w ostatnim czasie zmian w zakresie ustawy o kredycie konsumenckim ze szczególnym wskazaniem istniejących problemów i nieprawidłowości. Wskazać należy, iż w opinii Rzecznika zmiany ustawy o kredycie konsumenckim przyczyniły się …

Miloan Polska przygotował mnóstwo świątecznych promocji zarówno dla nowych, jak i dla stałych klientów marki. Co znajdziemy w jej ofercie?

Marka Pożyczka Plus zmieniła niedawno szatę graficzną swojej strony internetowej, by była ona jeszcze bardziej intuicyjna i przyjemna dla oka.
1
Udostępnień
Google+

komentarze 3

  1. […] Najlepsza pożyczka ratalna roku! | Loan-Magazine.pl 20 lutego 2016 at 16:38 — Odpowiedz […]

  2. Mirka
    21 lutego 2016 at 15:33 — Odpowiedz

    Należało się! Super Aasa. Dobra oferta pożyczki to i nagroda zasłużona!

  3. […] W marcu najlepszą opcją okazuje się pożyczka ratalna na Ratka.pl oraz od Aasa Polska. Wnioskując o 3000 zł na 12 miesięcy, pierwsza rata wyniesie 381,73 zł. Z każdym kolejnym miesiącem wysokość raty będzie coraz niższa, co jest jedną z największych zalet pożyczek wypłacanych przez te marki. Inne to jasne i przejrzyste zasady oraz szczegółowy wykaz opłat, jakie poniesiemy w związku z uzyskaniem pożyczki, znany już po wybraniu kwoty zobowiązania i okresu spłaty. W sumie oddamy o 1438,36 zł więcej niż pożyczyliśmy. Za skorzystaniem z usług marki Aasa przemawia również to, że jej produkt został uznany Pożyczką Ratalną 2015 podczas gali Loan Magazine Awards 2015. […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *