Finansowy fitness z Fines oszczędza konsumentom biegania od placówki do placówki i stawania na głowie, by znaleźć zobowiązanie dla siebie.

19 listopada w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych pojawi się emisja spotu reklamowego firmy Fines. Nie musisz się gimnastykować – to hasło reklamowe, którym marka chce wejść w świadomość potencjalnych konsumentów oraz zdobyć ich zaufanie.

Nie musisz się już gimnastykować

„Zwykle starając się o kredyt, musisz się nieźle nagimnastykować. Aby otrzymać pożyczkę, często stajesz na głowie albo musisz się nabiegać do różnych miejsc. Zamiast uprawiać finansowy fitness, przyjdź do Fines. Odwiedź najbliższą placówkę naszej ogólnopolskiej sieci i sprawdź oferty wielu banków i firm pożyczkowych. Współpracujemy z ponad 30 sprawdzonymi markami, m.in. Euroloan. Fines – wiele pożyczek, jedno miejsce.” – w taki sposób marka zachęca do wizyty w placówce Fines.

 

Nową reklamę będzie można obejrzeć od 19 listopada do 21 grudnia na kanałach TVP/ TVP tematyczne, Polsat/ Polsat tematyczne, TVN tematyczne. Emitowana będzie również na YouTube i na kanałach internetowych VOD.

Plany Fines na 2019 r.

Celem nowej reklamy jest umacnianie pozycji marki Fines na polskim rynku pośrednictwa finansowego oraz generowanie nowego ruchu w jej placówkach.

Zadaniem Fines na 2019 rok jest skuteczne pozyskiwanie klienta. Po bardzo udanym VI Kongresie Franczyzobiorcy Fines, dla mnie było to przełomowe spotkanie, tą reklamą w ogólnopolskiej telewizji otworzymy nowy rozdział naszej historii. – podsumowuje Piotr Przedlacki – Prezes Zarządu Fines S.A.

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *