Zmiana na stanowisku Prezes Provident Polska. Na tym stanowisku zasiądzie Agnieszka Kłos, posiadająca wieloletnie doświadczenie menedżerskie.

1 stycznia 2018 roku nastąpi zmiana na stanowisku Prezes Provident Polska. Ta firma to jeden z najpopularniejszych polskich pożyczkodawców oraz jedna z największych spółek-córek brytyjskiej grupy International Personal Finance. Stanowisko nowego prezesa Provident Polska obejmie Agnieszka Kłos.

Agnieszka Kłos od 2007 roku jest pracownikiem Provident Polska.W Provident Polska przez 7 lat była odpowiedzialna za zarządzanie działem finansów, następnie objęła posadę dyrektora ds. rozwoju biznesu. W 2016 roku została członkiem zarządu, odpowiedzialnym za pion sprzedaży. Posiada wyspecjalizowane umiejętności w zakresie przejęć, budowania partnerstwa i sojuszy strategicznych. W jej kompetencjach leży także rozwijanie kanału brokerskiego oraz realizacja benefitów strategicznych.

Nowy Prezes Provident Polska posiada wieloletnie doświadczenie menadżerskie w sektorze finansowym. Jest absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, posiada kompetencje biegłego rewidenta i FCCA. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. w Ernst & Young Audit Sp. z o.o. oraz w firmie Greig Middleton, zajmującej się doradztwem i usługami maklerskimi. Na stanowisku Prezesa Provident Polska zastąpi Davida Parkinsona, który od tej chwili obejmie stanowisko Dyrektora Zarządzającego Regionu Europy Północnej (Polska i Czechy).

Bardzo się cieszę, że będę mogła wykorzystać swoje doświadczenie zawodowe i kontynuować wspieranie rozwoju Provident Polska. To dla mnie wielkie wyzwanie i odpowiedzialność – powiedziała Agnieszka Kłos.

Do zarządu Provident Polska dołącza również Tomasz Skiba, obejmując funkcję członka zarządu odpowiedzialnego za pion sprzedaży. Tomasz Skiba związany jest z Providentem od 16 lat. W trakcie swojej pracy pełnił kluczowe role związane ze wspieraniem pionu sprzedaży i obsługi klientów.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *