Ocena redakcji

91
23 Ocen
Obsługa klienta 97%
Formalności 93%
Akceptowalność 86%
Szybkość 90%
Intuicyjna obsługa strony 92%

Właścicielem marki Ofin.pl jest spółka Sfera-Finansów SA, wydawca grupy serwisów internetowych poświęconej tematyce związanej z finansami osobistymi.

Ofin.pl – mikropożyczka online

Ofin.pl należał do spółki Sfera Finansów SA, wydawcy grupy serwisów internetowych podejmujących temat finansów osobistych, bankowości i pożyczek pozabankowych. Obecnie właścicielem serwisu ofin.pl jest Grupa Loando. W ofercie Ofin.pl znajdziemy mikropożyczki online w kwocie od 100 do 1 500 zł, na których spłatę mamy 15, 30 lub 60 dni. Marka jest pośrednikiem Ferratum Banku (firmy wchodzącej w skład Ferratum Group), który jest jednym z największych dostawców oferujących krótkoterminowe pożyczki w Europie. Rola pośrednika sprawia, że Ofin.pl nie udziela pożyczek osobom, które równocześnie mają zobowiązanie w Ekspres Kasa (należy do Ferratum Banku) i odwrotnie. Obowiązuje zasada – jeden klient, jedna pożyczka.

Weź Pożyczkę w Ofin

Ofin.pl – opinie

Ofin.pl należy do grona firm pozabankowych posiadających certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine, co potwierdza to, że jest godnym zaufania i uczciwym pożyczkodawcą. Figuruje również wśród Firm Wiarygodnych Finansowo (certyfikaty wydaje BIG InfoMonitor), czyli jest rzetelna, solidna i opiera swoją działalność o zasady fair play. Marka doceniana jest za szybkość udzielenia pożyczek (pieniądze pojawiają się do godziny, gdy mamy konto w tym samym banku, co firma), przejrzyste zasady udzielania zobowiązań oraz prosty proces ubiegania się o dodatkowy zastrzyk pieniędzy. Po stronach minusów najczęściej wskazywany jest wysoki koszt całkowity pożyczki.

Ofin – formalności

Formalności przy ubieganiu się o pożyczkę od Ofin.pl ograniczone są do minimum. Wystarczy mieć pod ręką dowód osobisty, telefon oraz dostęp do bankowości internetowej. Po wybraniu kwoty i okresu spłaty, wypełniamy prosty wniosek online. Decyzja o przyznaniu lub nie pożyczki wysyłana jest SMS-em. Jeśli otrzymamy pozytywną odpowiedź, musimy zrobić przelew weryfikacyjny na kwotę 1 gr z naszego konta bankowego na jeden ze wskazanych przez firmę rachunków. W przypadku, gdy Ofin.pl przyzna nam niższą kwotę niż potrzebujemy, musimy odpowiedzieć SMS-em, że zgadzamy się na taką zmianę. Jeśli nie chcemy skorzystać z propozycji, nic nie robimy. Proces ubiegania się o pożyczkę automatycznie zostanie zakończony.

Wypełnij wniosek o pożyczkę Ofin

Ofin pożyczka za darmo

 

Ofin.pl darmowe pożyczki

Na nowych klientów czekają darmowe pożyczki, które maksymalnie mogą wynosić 1500 zł. Spłata zobowiązania może nastąpić w ciagu 15, 30 lub 60 dni. Przy najdłuższym okresie spłata rozłożona jest na 2 raty miesięczne (płatne co 30 dni). Oferta nie jest dostępna dla osób, które wcześniej skorzystały z usług Ekspres Kasa.

mikrokasa screen ze strony głównej 94%
Mikrokasa na polskim rynku obecna jest już od 2006 r. To marka z niezwykle bogatą ofertą zobowiązań finansowych. Umożliwia pozyskanie niewielkiego zastrzyku gotówki na najpilniejsze wydatki, a także zapewnia dostęp do dużej sumy w ramach pożyczki ratalnej. Ponadto umożliwia także konsolidację zobowiązań podjętych w instytucjach bankowych i pozabankowych. Dzięki temu …

91%
Marka Gwarantowane Auto Pożyczki to świetne rozwiązanie dla tych osób, którym banki odmówiły przyznania kredytu na samochód. Ten pożyczkodawca wie, że dobre okazje trzeba łapać bardzo szybko, dlatego oferuje gotówkę na zakup samochodu już w 24 godziny. Gwarantowane Auto Pożyczki – Oferta Marka oferuje pożyczki w kwocie od 2500 do …

90%
Credissimo to kompleksowa oferta finansowania dla polskich konsumentów. Pożyczki tej marki zaspokoją wszelkie potrzeby finansowe – konieczność pozyskania niewielkiego zastrzyku gotówki na czas oczekiwania na wypłatę oraz zaplanowane większe wydatki, np. remont domu czy zakup urządzeń RTV/AGD. Credissimo – Oferta Marka oferuje krótkoterminowe oraz długoterminowe pożyczki przez internet. Pożyczki ratalne, …

95%
Szybka Moneta to marka, którą na rynku polskich zobowiązań pozabankowych wyróżnia niezwykła szybkość działania. Dzięki innowacyjnej usłudze Kontomatik czas weryfikacji tożsamości klienta oraz badania jego zdolności kredytowej ograniczony został do minimum. Szybka Moneta – Oferta Marka udziela zobowiązań w kwocie od 500 do 7000 zł na okres od 5 do …

77%
TF Bank to szwedzka instytucja, która swoją działalność rozpoczęła w 1987 roku. W tej chwili marka oferuje swoje usługi na terenie pięciu krajów – Szwecji, Finlandii, Norwegii, Estonii oraz Polski. Swoim klientom proponuje pożyczki bez zabezpieczeń oraz lokaty oszczędnościowe. TF Bank – Oferta Kredyt oferowany przez tę instytucję to zobowiązanie …

93%
Lime-Kredyt oferuje krótkoterminowe pożyczki pozabankowe, które podejmujemy poprzez wypełnienie krótkiego wniosku na stronie internetowej marki.
3
Udostępnień
Google+

komentarzy 15

 1. Ewelinkaaaa
  25 lutego 2015 at 22:35 — Odpowiedz

  Ofin.pl obsługuje Ferratum, nie sprawdzają KRD! Szczególnie polecam obsługe klienta online na stronie ofin.pl!

 2. Maria
  8 lipca 2015 at 22:02 — Odpowiedz

  Korzystalam z ofin.pl szybko, dobra obsluga. Mialam problem z internetem to pomogli mi wszystko zalatwic przez telefon. Ofin godny polecenia

 3. Dżony
  13 lipca 2015 at 12:24 — Odpowiedz

  Bardzo dobra oferta, miła obsługa, kasa szypko na koncie. Nie mam uwag i polceam!

 4. Tadeusz
  14 lipca 2015 at 16:54 — Odpowiedz

  Udało się wszystko załatwić, chociaż przydzielono mi mniejszą kwotę. Bardzo miła Pani na komunikatorze.

 5. Agnes90
  22 lipca 2015 at 20:12 — Odpowiedz

  hej! ja bralam pozyczke w ofin i jestem zadowolona. wszystko bylo okej, zadnych haczykow, nie naciagaja 😉 zreszta pierwsza pozyczka za darmo wiec super!

 6. Miro
  26 lipca 2015 at 19:00 — Odpowiedz

  Też korzystałem z pożyczki w ofin. Moja opinia nie może być inna jak pozytywna. Dlaczego? Bo wszystko załatwili szybko i profesjonalnie. Do tego mają chyba najlepsza stronę www wsród wszystkich firm pożyczkowych.

 7. Dominika
  5 sierpnia 2015 at 14:59 — Odpowiedz

  Wszystko poszło bardzo sprawnie, nawet szybciej niż napisali. pierwsza pożyczka darmowa jest bardzo wysoka, więc nie trzeba płacić żadnych dodatkowych kosztów. Ponadto świetna jest obsługa. Szczerze polecam!!!

 8. Mateusz
  13 sierpnia 2015 at 16:20 — Odpowiedz

  Bardzo dobra firma! Cała procedura poszła bardzo szybko, zwłaszcza, że mają konto w moim banku. Wszystkie informacje dostawałem smsem na bieżąco i dodatkowo Pani z obsługi szybko odpowiedziała na moje pytania. Ważne jest, że pierwsza pożyczka jest darmowa. Serdecznie polecam!!!

 9. Urszula
  28 sierpnia 2015 at 15:17 — Odpowiedz

  Wszystko poszło szybko, jasno i czytelnie. Faktycznie pierwsza pożyczka jest darmowa, nie ma tu żadnej ściemy. Wniosek i decyzja poszły bardzo szybko i sprawnie, po 15 minutach dostałam odpowiedź pozytywną. Konto mam w BZ WBK, więc pieniądze były chyba jeszcze szybciej. Trochę mało informacji na stronie, np. o przedłużeniu, które jest możliwe, trzeba grzebać w regulaminach.

 10. Robert
  3 września 2015 at 15:41 — Odpowiedz

  Dla mnie bomba. W zasadzie po godzinie od złożenia wniosku miałem już pieniądze na koncie i to przy pierwszej pożyczce. Więc to super opcja dla tych, co potrzebują szybkiej kaski. Polecam wszystkim!

 11. Ofinka
  9 września 2015 at 16:05 — Odpowiedz

  Jak pożyczka to tylko w Ofin. Teraz jest wszystko umiem i rozumiem, więc sama załatwiam sobie pozyczkę, ale na początku bardzo pomagała mi Pani z komunikatora na stronie. Polecam serdecznie, są bardzo uczciwi i konkretni.

 12. Zbyszek
  25 lutego 2016 at 13:54 — Odpowiedz

  Ofin i pani Malina z Ofina… Nic dodac nic ująć. Serdecznie polecam

 13. kama
  16 marca 2016 at 22:03 — Odpowiedz

  Ofin to jedna z najlepszych firm, z jaką miałam doczynienia. Tak jak jaest na ofin.pl – tak wszystko zgadza się w rzeczywistości. można śmiało polecać.

 14. Wiktoria
  29 lipca 2016 at 14:40 — Odpowiedz

  Szybko, mało papierów, miła obsługa klienta… rewelacja! Polecam wszystkim 😀

 15. Tylip
  27 lutego 2017 at 20:07 — Odpowiedz

  szybko i bez problemów – tylko brać pożyczki w ofin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *