Ocena redakcji

92
2 Ocen
Obsługa klienta 94%
Formalności 92%
Szybkość 93%
Intuicyjna obsługa strony 91%

Ofin.pl to szybka i wygodna pożyczka na raty, od której dzielą Cię tylko 3 kroki: wybór kwoty, wysłanie wniosku oraz decyzja.

Marka powstała w 2012 roku w odpowiedzi na oczekiwania klientów poszukujących najbardziej korzystnych pożyczek pozabankowych. Firma należy do wydawnictwa Sfera-Finansów S.A. i jest pośrednikiem Ferratum Bank.

Sprawdź pożyczkę na raty w Ofin

OFIN- OFERTA

Ofin.pl oferuje zobowiązania ratalne od 1000 zł do nawet 5000 zł, na okres od 6 do 24 miesięcy. Dla nowych klientów maksymalna kwota i czas pożyczki wynoszą odpowiednio 3 000 zł i 15 m-cy. Decyzja wydawana jest w 15 minut, a pieniądze przelewane są niezwłocznie na rachunek bankowy wnioskodawcy.

OFIN – FORMALNOŚCI

W Ofin.pl formalności ograniczone są do minimum. O pożyczkę na raty może ubiegać się każdy między 21, a 75 rokiem życia, kto nie posiada wpisów w Krajowym Rejestrze Długów. Do poprawnej aplikacji wystarczy dowód osobisty, telefon oraz konto bankowe, z którego należy dokonać przelew weryfikacyjny w wysokości 1 gr – po uzyskaniu pozytywnej decyzji pożyczkodawcy.

Sprawdź pożyczkę na raty w Ofin

OFIN – OPINIE

Marka doceniana jest za szybkość udzielenia pożyczek, przejrzyste zasady oraz prosty proces wnioskowania. Dodatkowo, zaufanie i uczciwość pożyczkodawcy potwierdza posiadany certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine.
Ofin figuruje również wśród Firm Wiarygodnych Finansowo (certyfikaty wydaje BIG InfoMonitor), czyli jest rzetelna, solidna i opiera swoją działalność o zasady fair play.

0
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

  1. […] połowa Polaków spłaca kredyt bądź pożyczkę, czyli swego rodzaju zobowiązanie finansowe, można więc powiedzieć, że pożyczanie weszło […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *