Gala „Loan Magazine Awards 2018” ma na celu wyłonienie najlepszych produktów i usług w 2018 roku oferowanych na rynku pożyczek pozabankowych. Organizator chce również nagrodzić osoby, które w szczególny sposób wyróżniają się swoją aktywnością, a tym samym zwiększają transparentność całej branży.

Serwis loan-magazine.pl to propagator idei odpowiedzialnego pożyczania i tworząc kodeks Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy stara się zrzeszać coraz to większe grono instytucji pożyczkowych, zainteresowanych promowaniem takich zachowań. Portal to jednocześnie największy nośnik informacji online z całego rynku, który publikuje i rozpowszechnia treści związane z rozwojem poszczególnych marek oraz całego rynku pożyczek pozabankowych.

Podsumowanie 3 edycji Loan Magazine Awards

Żeby pokazać rangę wydarzenia spójrzmy na liczby z dotychczasowych trzech wydarzeń:

500 gości, którzy przybyli na wydarzenie miało możliwość przyglądać się i poznać 150 nominowanych w 23 kategoriach, gdzie wręczono 52 statuetki.

Szczodrość uczestników pozwoliło przekazać na cele charytatywne 173 100 złotych, ale organizator jest przekonany, że następna edycja wydarzenia, pozwoli jednorazowo zbliżyć się do tej kwoty, bo przecież branża finansowa nie jest tylko tą, która pożycza, ale również daje wiele od siebie.

Kiedy czwarta edycja Loan Awards?

Rozdanie nagród Loan Magazine Awards 2018 odbędzie się 14 lutego 2019 roku w Hotelu Ibis Style we Wrocławiu. Podczas gali nie zabraknie aukcji, w trakcie której będzie można wylicytować ciekawe gadżety z autografami gwiazd polskiego sportu. Cały dochód z licytacji zostanie przekazany na Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

W tym roku organizator zapowiada nieco zmienioną formułę uroczystej Gali, na której nie powinno zabraknąć nikogo związanego z tą branżą.

Uczestnicy wydarzenia zdecydują o zwycięstwie w kategoriach:

  • Reklama Roku
  • Technologiczne rozwiązanie roku FINTECH 2018
  • Społecznie Odpowiedzialni 2018

Specjalna Kapituła Konkursowa złożona z osób zarządzających instytucjami pożyczkowymi wyłoni zwycięzców w kategoriach:

  • Partner Sprzedaży
  • Partner Windykacyjny
  • Partner Wspomagający

Natomiast badanie „tajemniczy klient” zdecyduje o wyborze najlepszej:

  • Pożyczka roku
  • Marka roku
  • Faktor roku

Do kogo jeszcze powędrują kryształowe statuetki? Przekonamy się 14 lutego 2019 roku we Wrocławiu podczas uroczystej Gali. W celu rezerwacji miejsc prosimy o kontakt: biuro@sfera-finansow.pl

1
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *