Ocena redakcji

86
6 Ocen
Akceptowalność 85%
Formlaności 87%

POLOżyczka to marka, która udziela krótkoterminowych zobowiązań finansowych wszystkim Polakom, którzy nagle potrzebują gotówki.

POLOżyczka to stosunkowo nowa marka, która należy do polskiej spółki SOLVEN Finance. Udziela krótkoterminowych zobowiązań na dowolny cel, a jej zaletami są jasne i przejrzyste zasady oraz wyjątkowo korzystne warunki finansowania.

Zobacz polożyczkę

POLOżyczka – oferta

Marka spółki SOLVEN Finance dla swoich klientów przygotowała możliwość podjęcia pożyczki w kwocie od 100 do 5 000 zł na okres od 1 do 30 dni. Konsumenci w momencie zawierania zobowiązania mogą precyzyjnie dostosować jego wysokość i czas spłaty do własnej sytuacji finansowej, co pozwala na całkowite zindywidualizowanie podejmowanej pożyczki i znacząco ułatwia jej spłatę.

POLO-życzka – formalności

Oferta marki skierowana jest do obywateli Rzeczpospolitej Polskiej w wieku od 20 do 70 lat. Do otrzymania zobowiązania konieczne jest posiadanie stałego źródła dochodu, np. w formie wynagrodzenia za pracę bądź otrzymywanego świadczenia typu emerytura, renta itp. Marka spółki SOLVEN Finance swoich potencjalnych klientów sprawdza również w rejestrach dłużników, dlatego do otrzymania pozytywnej decyzji należy wcześniej terminowo regulować swoje zobowiązania finansowe. POLOżyczka to zobowiązanie podejmowane w stu procentach online, dlatego do jego zawarcia nie musimy nawet wychodzić z zacisza własnych czterech ścian.

Specjaliści POLO-życzki zdają sobie sprawę z rozmaitych wydarzeń losowych, które mogą uniemożliwić konsumentom terminową spłatę pożyczki. Z tego powodu do dyspozycji klientów została oddana możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania o 7, 14 lub 30 dni w zależności od rodzaju podjętego zobowiązania.

Biorę polożyczkę

POLO-życzka – opinie

Marka na polskim rynku działa stosunkowo od niedawna, ale jej oferta zdążyła przyciągnąć już potrzebujących szybkiej gotówki fanów rytmów disco i nie tylko. POLO-życzka polecana jest przede wszystkim ze względu na szybki czas otrzymania gotówki, a także przejrzyste zasady i profesjonalizm działania.

Polożyczka opinie

1
Udostępnień
Google+

komentarzy 6

 1. […] POLOżyczka to stosunkowo nowa marka, która należy do polskiej spółki SOLVEN Finance. Na stronie możemy ubiegać się o udzielenie krótkoterminowych zobowiązań na dowolny cel, a ich zaletami są jasne i przejrzyste zasady oraz wyjątkowo korzystne warunki finansowania. […]

 2. mariusz
  11 stycznia 2017 at 16:24 — Odpowiedz

  bardzo fajna polozyczka

 3. […] POLOżyczka to marka stworzona specjalnie z myślą o fanach disco polo. Oferta tego pożyczkodawcy umożliwia podjęcie pierwszej darmowej pożyczki do 1000 zł. Każde kolejne zobowiązanie jest już płatne, jednak dzięki POLOżyczce można zyskać aż 5000 zł na nieprzewidziane wydatki. […]

 4. Janusz C
  10 listopada 2017 at 15:53 — Odpowiedz

  Troche sceptycznie podchodziłem do sprawy chwilówki ale nie zawiodłem sie, polecam

 5. Krystian Budzewski
  17 listopada 2017 at 16:19 — Odpowiedz

  Jestem zadowolonym pożyczkobiorcą, kase spożytkowałem na co chciałem, niedlugo trzeba oddać ale na szczęscie tyle samo 🙂

 6. Sebastian
  11 grudnia 2017 at 15:48 — Odpowiedz

  Bardzo fajnie sprawdziła się polożyczka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *