Największy polski pożyczkodawca poszukuje nowych pracowników. Aż 400 osób ma szansę objąć stanowisko Mistrza Sprzedaży Bezpośredniej.

Provident to międzynarodowa firma pożyczkowa o wieloletniej tradycji. W swoich oddziałach na całym świecie zatrudnia blisko 2 tys. pracowników. Marka ta jest równocześnie największym polskim pożyczkodawcą udzielającym pożyczek z obsługą w domu. Cieszy się ugruntowaną opinią na rynku, ponieważ od wielu lat z powodzeniem zaspokaja potrzeby finansowe tysięcy Polaków. Obecnie Provident poszerza swoją polską załogę o nowych pracowników. Znana firma pożyczkowa rekrutuje Mistrzów Sprzedaży Bezpośredniej.

Provident poszerza sieć sprzedaży

Provident to międzynarodowy pożyczkodawca, który zatrudnia blisko 2 tys. pracowników oraz współpracuje z prawie 5 tys. doradcami klienta na całym świecie. Niebawem liczba ta powiększy się o kolejne 400 osób, ponieważ marka planuje powiększenie swojej sieci sprzedażowej na terenie Polski. Doradcy klienta to pracownicy niezwykle cenieni w Providencie, ponieważ to właśnie od ich pracy zależy wizerunek marki. Z tego powodu znany pożyczkodawca nieustannie inwestuje w rozwój swoich przedstawicieli, zapewniając im liczne szkolenia i rozbudowany system motywacyjny.

Zostań Mistrzem Sprzedaży Bezpośredniej

Provident planuje powiększyć polską sieć sprzedaży aż o 400 pracowników. W związku z tym poszukuje komunikatywnych osób, posiadających dużą swobodę w nawiązywaniu kontaktów. Nowym pracownikiem Providenta może zostać osoba legitymująca się średnim lub wyższym wykształceniem, która posiada przynajmniej roczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej.

Przyszły Mistrz Sprzedaży Bezpośredniej odpowiedzialny będzie za pozyskiwanie nowych klientów, podtrzymywanie relacji biznesowych z dotychczasowymi klientami oraz sprzedaż produktów marki. W zamian może liczyć na atrakcyjny system wynagrodzeń (uzależniony od wyników i indywidualnego zaangażowania), elastyczne godziny pracy, które może dopasować do własnego grafiku, duże możliwości awansu oraz przejrzyste zasady współpracy. Na ogłoszenie można odpowiedzieć za pośrednictwem portalu pracuj.pl.

Provident Polska

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *