1
Udostępnień
Pinterest Google+

Ocena redakcji

91
9 Ocen
Obsługa klienta 92%
Formalności 90%
Akceptowalność 88%
Szybkość 93%
Intuicyjna obsługa strony 92%

Zaplo.pl to spółka działająca na rynku pożyczek internetowych, oferująca elastyczną pożyczkę ratalną do 10 000 zł na nawet 24 miesiące.

Zaplo.pl to spółka działająca na rynku pożyczek internetowych, oferująca elastyczną pożyczkę ratalną. Spółka należy do 4finance Group, która od ponad 5 lat działa w 12 krajach europejskich (m.in. w Finlandii, Danii, Hiszpanii, Szwecji oraz na Litwie i Łotwie) i ma na swoim koncie już ponad 5 miliona udzielonych pożyczek. W Polsce prowadzi działalność również jako Vivus.pl.

Weź Pożyczkę w Zaplo

Zaplo – opinie

Intuicyjna strona internetowa, stosunkowo mała liczba formalności jak na zobowiązanie ratalne, szybka decyzja i dostęp do pożyczki, elastyczne raty oraz codziennie czynne Biuro Obsługi Klienta – za to osoby, które korzystały z usług Zaplo, cenią sobie tego pożyczkodawcę. Podkreślają też uczciwe zasady przyznawania pożyczki na raty, co potwierdza certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine. Zaplo było jedną z pierwszych firm pożyczkowych, która weszła do Polski z pożyczkami online z długim okresem spłaty i możliwością rozłożenia zobowiązania na dogodne raty. Od razu oferta spotkała się ze sporym zainteresowaniem, gdyż stanowi atrakcyjną alternatywę dla kredytu w banku. Zaletą jest możliwość samodzielnego określenia wysokości raty, jaka chcemy płacić.

Wypełnij wniosek o pożyczkę Zaplo

Zaplo – formalności

O pożyczkę ratalną od Zaplo aplikuje się, składając wniosek online na stronie pożyczkodawcy. Najpierw wybieramy kwotę (od 1 000 do 10 000 zł) i wysokość raty, jaką jesteśmy w stanie płacić co miesiąc. Na  tej podstawie marka dobiera optymalny dla nas okres spłaty, który może wynosić od 3 do 24 miesięcy. Następnie wypełniamy formularz, a na koniec wykonujemy przelew w wysokości 1 grosza ze swojego konta bankowego na jeden z rachunków Zaplo. Jeśli mamy konto w tym samym banku, co firma pożyczkowa (Alior Bank, Getin Bank, PKO Bank Polski, ING Bank Śląski, mBank, Millennium Bank), po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, na pieniądze przyjdzie nam czekać ok. 15 minut do godziny.  Mając problemy z opłaceniem raty, możemy skorzystać z opcji przedłużenia spłaty o 30 dni. Pożyczka na raty w Zaplo jest dostępna dla osób między 21 a 70 r.ż. Dodatkowym warunkiem jest posiadanie stałego dochodu.

Zaplo pożyczki

91%
Monument Fund jest spółką zapewniającą środki kapitałowe dla przedsiębiorców poprzez finansowanie zabezpieczone na nieruchomości.

85%
Visset udziela szybkich zobowiązań gotówkowych przez internet, które w łatwy i wygodny sposób można podjąć bez wychodzenia z domu.

87%
Credit.pl oferuje krótkoterminowe zobowiązania finansowe w kwocie od 100 do 4000 zł. Maksymalny okres kredytowania wynosi miesiąc.

89%
Feniko to sprawdzony dostawca szybkich rozwiązań gotówkowych, które pozyskać można wyłącznie drogą internetową.

90%
Miloan to międzynarodowa firma, która oferuje krótkoterminowe pożyczki pozabankowe dla klientów indywidualnych.

88%
Zaliczka.pl to międzynarodowa marka, która swoje zobowiązania kieruje do klientów na terenie Niemiec, Austrii, Hiszpanii, Holandii, Francji i Polski.

komentarzy 21

 1. Karolina
  26 lutego 2015 at 10:15 — Odpowiedz

  Chciałam w Zaplo 3000zł. Formalności dużo jak w banku. Zaplo faktycznie pod telefonem w pełnej gotowości w niedzielę. Ale nie dostałam pożyczki u nich.

 2. Kicia24
  26 lutego 2015 at 21:23 — Odpowiedz

  nie dostałam 2000 zł w Zaplo :/ ale mają spoko obsługe klienta, wszystko szybko wiedziałam. jak ktoś ma lepszą zdolność to polecam Zaplo

 3. andrzej76
  26 lutego 2015 at 22:03 — Odpowiedz

  Ogólnie Zaplo się spisuje – miła obsługa, duży zakres kwot do pożyczenia, także dla każdego coś miłego. Trochę za długi ten proces zaciągania pożyczki, no ale trudno sie dziwic. Ogólnie polecam Zaplo każdemu kto potrzebuje gotówki

 4. […] miejsce z łącznym kosztem pożyczki na raty w wysokości 5 875,2 zł uplasowało się Zaplo. Aby z pomocą tego odpowiedzialnego pożyczkodawcy opłacić nieprzewidziane lub przekraczające […]

 5. […] miejsce z łącznym kosztem pożyczki na raty w wysokości 5 875,2 zł uplasowało się Zaplo. Aby z pomocą tego odpowiedzialnego pożyczkodawcy opłacić nieprzewidziane lub przekraczające […]

 6. Dariusz
  15 lipca 2015 at 14:12 — Odpowiedz

  Chyba najlepsza oferta na rynku! Wydaje mi si, e to najnisze raty. A i procedura szybka i sprawna. Polecam!!!

 7. Waldi
  4 sierpnia 2015 at 14:27 — Odpowiedz

  Super obsuga i bardzo pomocna, chocia nie atwo co dosta. Ale polecam!

 8. Tomek
  7 sierpnia 2015 at 13:59 — Odpowiedz

  Korzystałem już dwa razy. Bardzo polecam, bo mało formalności i przyjazny interfejs na stronie. Poza tym można dostawać bonusy i premie za polecenie klientów. Bardzo wszystko bezpieczne. Polecam!

 9. […] to pożyczki ratalne, których operatorem jest spółka Zaplo.pl , oferująca pożyczki online rzędu od 500 do 4000 zł z możliwością spłaty w miesięcznych […]

 10. Marek
  24 sierpnia 2015 at 17:50 — Odpowiedz

  Bardzo porzdna firma, nie mog im nic zarzuci. Wszystko jest jasno wyjanione na stronie, ponadto osoba na infolinii rwnie bardzo kompetentna. Miaem drobny problem ze spat, ale udao si przeduy i spaci zobowizanie bez karnych odsetek.

 11. Ewa
  28 sierpnia 2015 at 14:48 — Odpowiedz

  Pierwszy raz zdecydowałam się na ratalną pożyczkę i nie żałuję. Wszystko poszło zgodnie z tym co napisano na stronie, instrukcje są jasne i czytelne. Pieniądze dostałam w miarę szybko, a i raty są do przełknięcia. Pieniądze były mi bardzo potrzebne, toteż sytuacja mnie zmusiła do skorzystania z oferty. Ale na pewno będę polecać znajomym – za to również są bonusy.

 12. […] zarobić na pożyczce u kilku przedstawicieli sektora niebankowego. Jednym z nich jest marka Zaplo, która od początku swojej działalności premiuje skuteczne zachęcenie krewnych lub znajomych do […]

 13. […] dwukrotnie Zaplo podwyższyło maksymalną kwotę, o jaką można wnioskować w ramach pożyczki na raty. Aktualnie […]

 14. […] zmian wprowadziło też Zaplo. Pojawieniu się nowej strony internetowej towarzyszyło zwiększenie maksymalnej kwoty pożyczki […]

 15. […] Zaplo to jedna z pierwszych, całkowicie internetowych ofert ratalnych na polskim rynku. O ile złożenie wniosku online jest już dość powszechne to tutaj pożyczkodawca wyeliminował też konieczność przesyłania papierowych dokumentów. Kształt oferty jest wynikiem intensywnych badań opinii klientów. Grupa 4Finance przeprowadziła je w kilkunastu krajach, gdzie oferuje swoje usługi finansowe. […]

 16. Kitka
  25 lutego 2016 at 12:07 — Odpowiedz

  Niestety nie udało mi się otrzymać pożyczki w zaplo. Mimo to plus dla pani z obsługi klienta bo bardzo kompetentna a do tego przemiła co teraz jest rzadko spotykane.

 17. paulinak
  22 czerwca 2016 at 22:43 — Odpowiedz

  Obsługe maj super, potwierdzam. Czemu nie dostałeś ? Może jesteś w Bik – bo wiem, że oni sprawdzają. Ja dostała, i pewnie jeszcze skorzystam wielokrotnie. Opłata taka jak wszędzie w zasadzie za pożyczkę, a raty dogodne, no i tez dobrze bo mozna dostac do 10tys. – dla mnie super opcja.
  Polecam bardzo.

 18. Agata
  27 lipca 2016 at 13:10 — Odpowiedz

  Nie polecam osobą z małą zdolnością. Mi przyznali, pieniądze dostałam tego samego dnia, więc raczej na tak.

 19. Justyna Stefanowicz
  22 marca 2017 at 20:55 — Odpowiedz

  Szukałam pożyczki 5000,00 bez zaświadczeń ponieważ bardzo zależało mi na czasie. Skorzystałam z firmy ZAPLO- jestem bardzo zadowolona. Bardzo szybko pieniądze miałam na koncie. Dla mnie bardzo istotne iż koszty pożyczki są bardzo przejrzyste. Na pewno jak spłacę pożyczkę wrócę do tej firmy. Polecam

 20. Elwira kowalska
  23 marca 2017 at 15:55 — Odpowiedz

  To już moja trzecia pożyczka w Zaplo i dlatego mogę śmiało polecić tą firmę. Bardzo szybko miałam pieniądze na koncie – na czym bardzo mi zależało. I co najważniejsze bez zbędnych formalności.

 21. miss
  27 marca 2017 at 17:00 — Odpowiedz

  zaplo – co to jest?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *