Pożyczka Plus ze względu na zwiększone wydatki polskiego społeczeństwa w okresie wakacyjnym, zdecydowała się na udoskonalenie swojej oferty.

Wakacje to gorący okres nie tylko dla polskiej turystyki, ale także dla naszych portfeli. Remont mieszkania, zagraniczna wycieczka czy wysłanie dzieci na kolonie to tylko niektóre z wydatków, które ponosimy w sezonie letnim. Pożyczka Plus to firma, która zwróciła uwagę na nadmierne obciążenie budżetów Polaków w tym okresie i udoskonaliła swoją ofertę właśnie z myślą o wakacyjnych wydatkach.

Nawet 2000 zł

Każdy nowy klient Pożyczki Plus ma okazję zdobyć aż 2000 zł na wakacyjne przyjemności. Zwiększona kwota pierwszej pożyczki przy zachowaniu takiego samego kosztu zobowiązania (10 zł) to ukłon w stronę tych klientów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z marką. Do podjęcia pieniędzy wystarczy wypełnić prosty wniosek na stronie internetowej pożyczkodawcy, a już po kilkunastu minutach można cieszyć się wybraną sumą na swoim koncie.

Dla kogo Pożyczka Plus?

Zobowiązania przeznaczone są dla osób w wieku od 21 do 73 lat, które dotychczas nie korzystały z usług firmy. Teraz mogą one pożyczyć od 200 do 2000 zł na okres 15 bądź 30 dni. Całkowity koszt takiego zobowiązania wyniesie tylko 10 zł. Pożyczka Plus docenia także dotychczasowych klientów – mogą oni uzyskać nawet 5000 zł na wakacyjne wydatki. Okres spłaty przewidziany dla stałych klientów sięga nawet 45 dni, co pozwala na łatwą spłatę zobowiązania po upływie napiętego finansowo sezonu letniego.

Na wakacje szybciej i lepiej

Od początku swojej działalności Pożyczka Plus stawia na szybkość działania. Obecnie marka dołożyła wszelkich starań, by pieniądze docierały do konsumentów jeszcze szybciej. Błyskawiczną obsługę klienta umożliwi natychmiastowa weryfikacja, która oparta jest jedynie na podaniu swojego numeru konta bankowego. Brak konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego oszczędza czas poświęcany dotąd na księgowanie środków między bankami.

Ubieganie się o pożyczkę w Pożyczka Plus to proces bardzo wygodny i całkowicie bezpieczny. Właścicielem marki Pożyczka Plus jest bowiem Aventus Group – spółka, która może pochwalić się certyfikatami „Rzetelna Firma” oraz „Firma Wiarygodna Finansowo”.

 

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *