PożyczkaGo to marka, która oferuje pożyczki w kwocie od 1000 do 5000 zł. Można je rozłożyć na okres aż 3 lat, co zapewnia niską ratę miesięczną.

PożyczkaGo – oferta

Marka PożyczkaGo oferuje pożyczki ratalne w kwocie od 1000 do 5000 zł na okres od 6 do 36 miesięcy. Spłata pożyczki odbywa się w równych, miesięcznych ratach. Ich wysokość poznajemy jeszcze przed złożeniem wniosku, co pozwala idealnie dostosować ofertę pożyczkodawcy do własnej sytuacji finansowej. Zobowiązania przeznaczone są przede wszystkim dla osób aktywnych, które potrzebują szybkiego dostępu do dodatkowej gotówki.

PożyczkaGo – formalności

Do podjęcia pożyczki należy mieć ukończone 24 lata, stały adres zamieszkania na terenie Polski oraz stały dochód. Nie wymagane jest jednak zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach. Decyzję kredytową klient otrzymuje telefonicznie bądź na adres e-mail  zazwyczaj już w ciągu minuty od wypełnienia wniosku. Po zaakceptowaniu wniosku musi jeszcze wykonać przelew weryfikacyjny, dzięki któremu potwierdza swoją tożsamość i zawiera umowę pożyczki. Pieniądze zostaną przelane najpóźniej w kolejnym dniu roboczym od chwili zaksięgowania przelewu weryfikacyjnego. Wypłata pożyczki odbywa się na numer konta bankowego, który pożyczkobiorca podał we wniosku.

PożyczkaGo – opinie

PożyczkaGo cieszy się bardzo dobrymi opiniami na polskim rynku pozabankowym. Firmę doceniają zwłaszcza klienci aktywni, którzy potrzebują szybkiej gotówki na nieprzewidziane wydatki związane z realizowaniem własnej pasji. Oferta pożyczkodawcy jest komfortowym rozwiązaniem także dla osób, które potrzebują środków na załatanie domowego budżetu. Możliwość samodzielnego wyboru kwoty oraz okresu kredytowania pozwala wszystkim klientom idealnie dostosować zobowiązanie do indywidualnych potrzeb.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *