Coraz szybsze tempo życia przedsiębiorczych Polaków sprawia, że kwestie finansowania chcemy załatwiać od ręki, najlepiej za pomocą smartfona czy tabletu. Znając dziś wartość swojego czasu, często przedsiębiorca nie może sobie pozwolić na odwiedzanie tradycyjnych firm pośrednictwa czy samych placówek bankowych. Każdy chce szybkiej i wygodniej załatwić sprawy finansowe, które nie pokrzyżują mu rytmu dnia. Takie rozwiązanie zaproponowały właśnie firmy z rynku pożyczek pozabankowych w postaci firmowych pożyczek online.

Pożyczki dla firm – coraz większa oferta

Na rynku dziś możemy wybierać między ofertami pożyczek dla firm od m.in Bocian Pożyczki dla Firm, Provident dla Firm, Aasa dla biznesu, Aforti Finance, Boss Pożyczka, Iwoca , caseo  ….

Każda z tych marek jest w stanie dostarczyć osobie prowadzącej działalność gospodarczą niezbędny kapitał do prowadzenia, przetrwania, a co najważniejsze – startu w świecie przedsiębiorców. Każda z nich również w przeważający sposób dociera do swojego potencjalnego odbiorcy przez internet.

W Polsce mamy do czynienia ze zjawiskiem zamykania placówek bankowych. Z danych Komisji Nadzoru Finansowego wynika, że tylko w ciągu ostatniego roku sieć placówek bankowych i filii zmniejszyła się o 650 punktów. Obecnie na sieć oddziałów składa się ogółem 14,663 placówki, z czego oddziały własne banków to blisko 7300. Pozostałe placówki to głównie przedstawicielstwa i filie. Sytuacja ta sprawia automatyczny rozwój alternatywy, którą są właśnie pożyczki oferownae w prosty i łatwy sposób za pomocą aplikacji internetowych – komentuje Rafał Tomkowicz, Redaktor Naczelny serwisu Loan Magazine.

Kto z tytułem Najlepszej pożyczki biznesowej roku?

Podczas ubiegłorocznej Gali tytuł Biznesowej Pożyczki Roku otrzymała firma Aasa Polska za swój produkt Aasadlabiznesu. Dodatkowo nagrodzona została spółka Monument Fund SA za swoją pożyczkę biznesową z zabezpieczeniem.

W tym roku konkurencja będzie o wiele większa, a co za tym idzie, rywalizacja jeszcze bardziej zacięta. Wszystko okaże się podczas uroczystej Gali we Wrocławiu, ale wcześniej, czyli jeszcze w listopadzie br. poznamy 5 nominowanych pożyczek pretendujących do tego tytułu. Nominacji dokona Kapituła Konkursowa.

0
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

  1. Kredyt Market
    24 września 2017 at 22:32 — Odpowiedz

    Przedsiębiorców prowadzących swój biznes od 2 lat zapraszamy do skorzystania z pożyczki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota, jaka oferujemy to od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 6 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 9,5% w skali roku, a prowizja jedynie 2,5%. Nie ma żadnych dodatkowych, ukrytych opłat ani ubezpieczeń. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki można otrzymać w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy środki przekazywane są na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie https:/kredytmarket.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *