Listopadowy przegląd ofert pożyczkowych redakcji Loan Magzine

Euroloan podnosi limit pożyczki!

Euroloan podnosi maksymalną kwotę swojego limitu odnawialnego do kwoty 40 tys złotych. W chwili obecnej to najwyższa oferta pożyczki pozabankowej, jaką można otrzymać bez żadnego zabezpieczenia, a w dodatku całkowicie online.

Do tego Euroloan zachęca do skorzystania ze swojej oferty dodatkową promocją „Pierwsza spłata za 100 dni!” co oznacza, że pożyczkobiorca otrzymując przyznaną kwotę pożyczki może zacząć spłacać swoje zobowiązanie dopiero w 2019 roku.

Finowie znani są ze swoich Bożonarodzeniowych tradycji … to element filmu reklamowego Euroloan – który w mojej ocenie, może otrzymać nominację do nagrody w kategorii „Reklama roku” Loan Magazine Awards 2018. Bardzo ciekawa koncepcja.


Zamiany kwoty pożyczki w Aasa Polska

W Aasa Polska od listopada najniższa kwota pożyczki o jaką może starać się potencjalny pożyczkobiorca to obecnie 2000 zł. Tym samym kompleksowa oferta Aasa dostępna w sieci to pożyczki online w wysokości od 2 do 10 tysięcy złotych. A to wszystko możliwe w 24 ratach.

Pożyczka od Aasa Polska dwukrotnie zdobywała tytuł „Pożyczki roku” w plebiscycie Loan Magazine Awards. Aasa jednak to również oferta pożyczki biznesowej skierowana dla segmentu B2B. Tutaj użytkownik może starać się o kwotę nawet 20 tys. złotych i to już od pierwszego dnia prowadzenia własnej działalności.

Wygraj spłatę pożyczki w Ferratum

Do 31 grudnia obowiązuję promocja „Wygraj spłatę Twojej pożyczki” na stronach Ferratum. Organizatorem konkursu jest Ferratum Bank plc, a polega on na tym, iż każdy pożyczkobiorca który wyśle oryginalną odpowiedź „dlaczego to Ferratum Bank powinien spłacić pożyczkę” może liczyć na umorzenie całej kwoty pożyczki. O zwycięstwie decyduje Komisja powołana przez organizatora. (szkoda, że mnie nie zaprosili 🙂

Halina już wie, że czekają darmowe pożyczki

Dokładniej czekają pod numerem telefonu 781 001 100 – gdzie od ponad miesiąca firma Loanme udziela darmowych pożyczek na okres 30 dni.

Loanme udziela pożyczek do kwoty 11 tys złotych w systemie spłat tygodniowych.

Reklamę telewizyjną Loanme oceńcie sami. Janusze, Haliny i Grażyny pewnie już dzwonią 🙂

Lendup nową marką pożyczkową od Profi Credit

Pożyczka na raty w LendUp  oferowana jest w wysokości od 500 zł do 15 000 złotych, a na spłatę zobowiązania przewidziane zostało aż 36 miesięcy. Pożyczkę można uzyskać w tradycyjny sposób, do jakiego przyzwyczaiła nas firma Profi Credit, czyli przez przedstawiciela terenowego a pożyczka obsługiwana jest w domu, jak również całkowicie online. Jak możemy dowiedzieć się ze strony, cały proces udzielenie pożyczki powinien zająć nie więcej aniżeli 16 minut, to czas, w jakim pożyczkodawca deklaruje wypłatę pożyczki na konto klienta.

Z tą deklaracją byłbym ostrożny, mając w pamięci sprawę UOKiKu z marką Vivus.

2
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *