Ocena redakcji

85
9 Ocen
Obsługa klienta 90%
Formalności 88%
Akceptowalność 70%
Szybkość 89%
Intuicyjna obsługa strony 90%

Solven to nowa marka na rynku polskich pożyczek pozabankowych, która dla swoich klientów przygotowała niezwykle bogatą ofertę produktów finansowych.

Solven to stosunkowo nowa marka, o której na polskim rynku pożyczkowym zaczęło być głośno w zeszłym roku. Cieszy się rosnącą popularnością, ponieważ oferuje swoim klientom pożyczki na niezwykle atrakcyjnych i przejrzystych zasadach.

Solven – Pożyczki online

Solven pożyczki bez zaświadczeń

Zobacz pożyczkę w Solven

Solven to polska marka, która wywodzi się ze Szczecina. Oferuje swoim klientom pożyczki ratalne w kwocie od 300 do 5 000 zł na okres od 1 do 18 miesięcy. Tak długi okres spłaty pozwala rozłożyć płatność na dogodne raty, które nie nadwyrężą portfela pożyczkobiorcy. Pożyczkodawca podkreśla przede wszystkim, że jego produkty nie są chwilówkami, ponieważ cechują się wydłużonym czasem spłaty oraz są zdecydowanie tańsze. Unikatową możliwością na polskim rynku pożyczek pozabankowych jest oferowana przez Solven możliwość podjęcia kilku pożyczek w jednym czasie – po otrzymaniu wniosku o uruchomienie kolejnej pożyczki, marka analizuje zdolność kredytową klienta i w przypadku pozytywnego wyniku udziela kilku pożyczek jednocześnie.

Solven – Formalności

O pożyczkę w Solven można starać się obywatel Rzeczypospolitej Polskiej w wieku od 21 do 70 lat, który nie posiada żadnych negatywnych wpisów w rejestrach dłużników. Aby ubiegać się o zobowiązanie należy oznaczyć suwakiem interesującą nas kwotę oraz czas spłaty, a następnie wypełnić krótki formularz. Do pozytywnego rozpatrzenia wniosku konieczne jest potwierdzenie dochodu w formie wyciągu bankowego lub wpływów na konto, jednak proszeni o to jesteśmy proszeni dopiero po złożeniu wniosku. Wymagane dokumenty musimy dostarczyć w ciągu 5 dni od złożenia wniosku, w przeciwnym razie zostaje on automatycznie anulowany. W przypadku pożyczki przyznanej możemy spodziewać się kuriera, który dostarczy nam umowę do podpisania wraz z harmonogramem spłat rat.

Weź pożyczkę w Solven

Solven – Opinie

Choć to firma stosunkowo nieznana na polskim rynku pożyczek pozabankowych to już od początku cieszy się dość dużym zaufaniem klientów oraz wieloma pozytywnymi opiniami wśród osób, które miały okazję podjąć zobowiązanie finansowe właśnie u tego pożyczkodawcy. Marka ceniona jest przede wszystkim za wysoką jakość usług oraz jasne zasady – już w momencie zaciągania pożyczki znamy bowiem jej ostateczny koszt oraz wysokość miesięcznej raty.

solven pożyczki

1
Udostępnień
Google+

komentarzy 16

 1. Anka
  6 czerwca 2016 at 07:45 — Odpowiedz

  Solven dał mi pożyczkę bez problemu. spłacam spokojnie comiesięczne raty. Polecam Solven – wygoda finansowa.

 2. grzegorz but
  19 czerwca 2016 at 22:47 — Odpowiedz

  środki w ciągu 48h na koncie… bardzo dobra obsługa

 3. Stanek
  4 lipca 2016 at 10:36 — Odpowiedz

  miła obsługa, dobre warunki – zdecydowanie na TAK! 😉

 4. Robert
  25 lipca 2016 at 16:44 — Odpowiedz

  Polecam również!

 5. Tadek
  26 lipca 2016 at 12:03 — Odpowiedz

  Bardzo dobra obsługa klienta oraz szybki przelew gotówki sprawia, że Solven to bardzo dobra firma pożyczkowa. Polecam serdecznie.

 6. Alibaba
  31 lipca 2016 at 20:32 — Odpowiedz

  Mam tam już trzecią pożyczkę, za każdym razem wszystko perfekt!

 7. Bobek
  8 sierpnia 2016 at 10:34 — Odpowiedz

  Nie dostałem tyle ile chciałem z uwagi na niskie zarobki ale sama obsługa przebiegła wzorowo.

 8. viki
  12 sierpnia 2016 at 18:35 — Odpowiedz

  super warunki pożyczkowe! również polecam!

 9. marcin
  22 września 2016 at 11:36 — Odpowiedz

  prostota i szybkość to najlepsze cechy tej firmy, polecam!

 10. […] Solven wspiera sportowe inicjatywy, zwłaszcza jeśli dotyczą rozwoju tej ogromnej pasji u dzieci. Z tego powodu firma została sponsorem dwóch drużyn – Pogoń Szczecin Football Schools, a także King Wilki Morskie – Akademia Basketu. Obie inicjatywy zachęcają dzieci do ruchu, pozytywnej rywalizacji oraz wzięcia udziału w wielkiej sportowej przygodzie, która może stanowić ich drogę na całe życie. […]

 11. […] wynagrodzenia za pracę bądź otrzymywanego świadczenia typu emerytura, renta itp. Marka spółki SOLVEN Finance swoich potencjalnych klientów sprawdza również w rejestrach dłużników, dlatego do otrzymania […]

 12. […] to stosunkowo nowa marka, która należy do polskiej spółki SOLVEN Finance. Na stronie możemy ubiegać się o udzielenie krótkoterminowych zobowiązań na dowolny cel, a […]

 13. Michał
  11 grudnia 2017 at 15:44 — Odpowiedz

  jako jedyni nie odmówili mi pożyczki!

 14. Mordziaty
  12 grudnia 2017 at 16:05 — Odpowiedz

  wniosek online, obsługa na plus, pieniądze dostałem następnego dnia na konto, dobra opcja dla takich leniwców jak ja 🙂

 15. Elka
  4 grudnia 2018 at 14:32 — Odpowiedz

  mila obsluga, pozyczka na czas.polecam

 16. Berka
  21 stycznia 2019 at 13:48 — Odpowiedz

  Extra szybka kasa, dobre warunki współpracy, marzenie spełnione- dziękuję! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *