Pożyczki online dla biznesu - szybki i nieskomplikowany dostęp do finansowania

Pożyczki online dla biznesu

Aż 67 proc. Polaków twierdzi, że własna firma to dobra ścieżka rozwoju zawodowego, ale jednocześnie tylko 31 proc. rzeczywiście podejmuje konkretne kroki w zakresie uruchomienia wymarzonego przedsięwzięcia. Głównym powodem, dla którego nie decydujmy się na własny bizens, są pieniądze. A raczej ich niedostatek. Wśród instrumentów finansowych, które mogą pomóc w rozkręceniu własnego biznesu lub rozwoju dotychczasowej działaności, pojawiła się alternatywa dla kredytów bankowych. Są to pożyczki online dla firm.

blizej-biznesuSektor MŚP dominuje w polskiej gospodarce, odpowiadając za większą połowę PKB oraz dużą część zatrudnienia. Pomimo tak znaczącej roli małych i średnich firm, wciąż napotykają one sporo trudności, m.in. w zakresie finansowania prowadzonej działalności. Skomplikowana procedura aplikacyjna, a przede wszystkim duża liczba wymaganych dokumentów oraz niezrozumiałe zapisy w umowach, to przeszkody, na które najczęściej napotykają przedsiębiorcy poszukujący dodatkowych środków pieniężnych.

Według badania zleconego przez Aasa bliżej biznesu na grupie ponad 700 przedsiębiorców prowadzących własną działalność w Polsce, aż 80% z nich stwierdziło, że powyższe kwestie stanowią największą barierę związaną z pozyskiwaniem finansowania. Kolejną trudnością jest brak zdolności kredytowej – 23% respondentów zwróciło uwagę na tą barierę.

Problem dotyczy przede wszystkim osób młodych, bez udokumentowanej historii, które nie mogą liczyć na pozyskanie dodatkowego finansowania głównie w bankach.

Szybki i nieskomplikowany dostęp do finansowania

Szybki proces decyzyjny, brak biurokracji oraz dostęp do finansowania już od pierwszego dnia działalności to zdecydowanie najważniejsze zalety dla przedsiębiorców. To właśnie na tych rzeczach zależy polskim przedsiębiorcom najbardziej w kryzysowych momentach, kiedy nie ma czasu na czasochłonne formalności.

Z badania przeprowadzonego przez Aasa bliżej biznesu wynika, że uzyskaniem dodatkowych środków na rozwój własnego biznesu najbardziej zainteresowani są przedsiębiorcy działający w usługach, aż 66% respondentów. Na uwagę zasługują również takie branże jak transport, handel, czy logistyka.

Pożyczki online dla biznesu to nie tylko sprawdzone i bezpieczne rozwiązanie, ale przede wszystkim bardzo szybki i nieskomplikowany dostęp do finansowania. Branża Fintech, czyli finanse i technologia, rozwija się w ostatnich latach bardzo dynamicznie. Przygotowanie oferty dla klientów biznesowych było jedynie kwestią czasu.

Pożyczki biznesowe i ich przewagi

Głównym atutem, a zarazem przewagą pożyczki biznesowej Aasa nad konkurencją jest dostępność. Bardzo często znakomite pomysły rodzące się w głowach młodych przedsiębiorców nie mają szans na realizację, ponieważ natrafią na barierę dostępu do finansowania. Warto wspomnieć, że 9 na 10 start-upów kończy działalność po roku ze względu na brak finansowania. W Aasa bliżej biznesu promujemy młodych przedsiębiorców, zwłaszcza tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z własnym biznesem.

Kolejnym elementem wyróżniającym naszą ofertę jest szybkość. Dzięki decyzji w czasie rzeczywistym czy ekspresowym przelewom, w Aasa bliżej biznesu jesteśmy w stanie zapewnić przedsiębiorcy finansowanie natychmiast, bez zbędnej zwłoki.

Warto również zwrócić uwagę na prostotę procesu wnioskowania o pożyczkę, który w Aasa został ograniczony do minimum. Nie wymagamy dokumentów potwierdzających dochód, nie ma również obowiązku podpisania umowy w siedzibie firmy. Przedsiębiorca ma pełny dostęp do finansowania bez wychodzenia z domu.

0
Udostępnień
Google+

komentarze 3

  1. […] dane osobowe w celu prowadzonej działalności w cyberprzestrzeni stajesz się Administratorem Danych Osobowych. Jako ado jesteś odpowiedzialny […]

  2. […] pożyczki o wartości od 100 do 2300 EUR o okresie spłaty od 6 do 24 miesięcy. Inwestycje w te pożyczki są denominowane w PLN oraz w EUR, a spodziewana stopa zwrotu z inwestycji w pożyczki udzielane […]

  3. Max
    5 września 2017 at 11:44 — Odpowiedz

    Pożyczki online – serwis chwilówki i kredyty przez internet bez wychodzenia z domu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *