Pożyczki przez telefon można podjąć podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem marki bądź wysyłając wiadomość SMS do wybranego pożyczkodawcy.

Pożyczki przez telefon to komfortowe rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na wygodnej obsłudze i szybkim otrzymaniu gotówki na nieprzewidziane wydatki.

Kasa przez telefon od HomeKredyt

Wystarczy, że wyślesz SMS-a do HomeKredyt, a już w ciągu kwadransa pożyczkodawca skontaktuje się z Tobą przez telefon, aby przekazać wstępne informacje na temat możliwości otrzymania przez Ciebie dodatkowego finansowania. Wysyłając SMS-a musisz tylko pamiętać o kilku kwestiach.

Po pierwsze: treść. Aby przesłana przez Ciebie wiadomość została poprawnie rozpoznana przez nasz system, musi zawierać określone informacje podane przez Ciebie w prawidłowej kolejności.

SMS musi zaczynać się od słowa „Kasa”. Następnie podaj interesującą Cię kwotę pożyczki, imię i nazwisko, PESEL, numer dowodu osobistego, numer Twojego rachunku bankowego oraz aktualny adres (pamiętaj, aby oddzielić poszczególne informacje spacjami). Prawidłowo wypełnione zgłoszenie SMS-owe powinno wyglądać tak:

Kasa 500 Jan Kowalski 82112123456 AB0123456 78042451112123456789000562 Grabskiego 13/5 Warszawa 00-091.

Po drugie: właściwy numer telefonu, pod który wyślesz aplikację. SMS-a ślij tylko na numer 664 792 120. Koszt wysyłki jednej wiadomości to 0,62 zł z VAT. Po jej otrzymaniu HomeKredyt skontaktuje się z Tobą w ciągu 15 minut. Pamiętaj, że wystarczy, iż wyślesz do nas tylko jednego SMS-a – jeśli będzie poprawny, wówczas na pewno trafi dla naszego systemu i oddzwonimy do Ciebie. Każda kolejna wysłana wiadomość o takiej samej treści będzie traktowana jako powtórzona.

Po trzecie: słowo-klucz. Jeżeli więc minął już kwadrans, a Ty wciąż czekasz na naszą odpowiedź, wówczas sprawdź treść wysłanej przez Ciebie wiadomości. Musi ona zawierać słowo „Kasa”, w przeciwnym razie nie zostanie rozpoznana przez nasz system.

LoanMe – zadzwoń po pożyczkę na telefon

Dla wszystkich osób, które preferują telefoniczny kontakt z konsultantem firmy, również znajdzie się rozwiązanie. LoanMe udziela pożyczek ratalnych w kwocie od 1000 do 11 000 zł na okres 17, 25, 45 bądź 52 tygodni. Aby otrzymać takie zobowiązanie, należy wypełnić wniosek podczas rozmowy telefonicznej z pracownikiem LoanMe.

Z doradcą można skontaktować się pod nr tel. 22 377 78 88

Wyjaśni on wszelkie nieścisłości i z łatwością przeprowadzi klienta przez proces podejmowania pożyczki, a także pomoże doskonale dopasować zobowiązanie do indywidualnych potrzeb klienta i jego sytuacji finansowej.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *