Szukasz darmowej pożyczki ratalnej w wysokiej kwocie? Znajdziesz ją w SuperGroszu! Promocja Super Grosz obejmuje jednak wyłącznie nowych klientów marki.

Super Grosz to popularny polski pożyczkodawca, który oferuje pożyczki pozabankowe w kwocie od 1000 do 15 000 zł. Obecnie marka przygotowała specjalną promocję dla swoich nowych klientów. Mogą oni podjąć pożyczkę w maksymalnej wysokości aż 10 000 zł zupełnie za darmo!

Nowa promocja Super Grosz

Promocja obejmuje wyłącznie nowych klientów marki, którzy podejmą zobowiązanie ratalne w wysokości do 10 000 zł. Jeśli w ciągu 30 dni od podpisania umowy zwrócą wszystkie pożyczone środki, wówczas pożyczkodawca umorzy im wszelkie naliczone koszty. W takiej sytuacji RRSO pożyczki wyniesie 0 proc. i tego typu zobowiązanie będzie całkowicie darmowe. Jeśli natomiast klient nie będzie w stanie oddać pożyczonych środków w ciągu miesiąca, wówczas zobowiązanie zostanie rozłożone na niskie, miesięczne raty. W ten sposób pożyczkobiorca będzie mógł je spłacić bez uszczerbku na domowym budżecie.

Jak podjąć pożyczkę?

Do podjęcia pożyczki w Super Groszu wystarczy wypełnić prosty wniosek na stronie internetowej pożyczkodawcy lub wpisać swój numer telefonu w polu do kontaktu. Wówczas konsultant marki oddzwania do klienta i wypełnia z nim wniosek telefoniczny. Po poprawnym przejściu procedury weryfikacji i akceptacji wniosku, klient otrzymuje pieniądze na konto lub odbiera gotówkę na poczcie.

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *