Marka Provema Credit oferuje zobowiązania gotówkowe w kwocie od 1100 do 1500 zł. Okres spłaty podjętego zobowiązania to 6 miesięcy.

Marka Provema Credit zajmuje silną pozycję wśród firm pożyczkowych działających na polskim rynku pozabankowym. Jej oferta trafia w potrzeby osób spragnionych prostoty, które potrzebują gotówki na „już” i nie mają czasu na zbędne formalności.

Provema Credit – oferta

Marka oferuje zobowiązania w kwocie od 1100 do 1500 zł. Okres spłaty podjętego zobowiązania to 6 miesięcy. Możliwość rozłożenia spłaty pożyczki wyłącznie na pół roku to znaczne ograniczenie, które w dużym stopniu uniemożliwia dopasowanie parametrów pożyczki do sytuacji finansowej klienta.

Provema Credit – formalności

Marka w swoich reklamach podkreśla niezwykłą łatwość i przejrzystość procesu zawierania umowy z pożyczkodawcą. Duży nacisk stawiany jest również na szybkość, z jaką gotówka trafia na konto pożyczkobiorcy. W godzinach pracy biura (8:00-18:00) czas oczekiwania na pieniądze wynosi zazwyczaj około 15 minut. Ograniczone formalności oznaczają, że klient nie musi dostarczać pożyczkodawcy żadnych dokumentów. Chęć podjęcia pożyczki oraz własną tożsamość potwierdza wyłącznie przy pomocy przelewu weryfikacyjnego.

Podjętą pożyczkę można spłacić w dowolnym momencie. Po terminowej spłacie pożyczki, klient w razie potrzeby może natychmiast podjąć kolejne zobowiązanie. Jeśli pojawią się problemy z jego terminowym uregulowaniem, powinien jednak bezzwłocznie skontaktować się z przedstawicielami marki. Provema Credit nie przewiduje bowiem możliwości przedłużenia spłaty pożyczki.

Provema Credit – opinie

Marka cieszy się ogromnym zaufaniem polskich konsumentów – łącznie udzieliła już niemal 20 000 pożyczek. Klienci marki doceniają szybkość, z jaką gotówka trafia na ich konto. Firma podkreśla, że w większości przypadków czas oczekiwania na dodatkowe środki wynosi zaledwie 15 min.

Pożyczkobiorcy cenią również ograniczoną do minimum liczbę formalności, dzięki czemu proces podejmowania pożyczki jest prosty i przejrzysty. Marka uhonorowana została za to Certyfikatem Firmy Wiarygodnej Finansowo Big InfoMonitor.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *