Loan-Magazine.pl / Pożyczki / Provident – pożyczka samoobsługowa

Provident – pożyczka samoobsługowa

Ocena redakcji

75
4 Ocen
Obsługa klienta 70%
Formalności 75%
Akceptowalność 80%
Szybkość 74%
Intuicyjna obsługa strony 78%

Provident.pl przygotował coś specjalnie dla użytkowników internetu, czyli tzw. pożyczkę online, która to przez to, że wszystkie formalności załatwimy przez internet

Provident.pl to samoobsługowa pożyczka online udostępniona użytkownikom przez najbardziej rozpoznawalną na rynku firmę udzielającą pożyczek z obsługą w domu, czyli firmę Provident.

Tym razem jednak ten brytyjski gracz przygotował coś specjalnie dla użytkowników internetu, czyli tzw. pożyczkę online, która to przez to, że wszystkie formalności załatwimy przez internet jest tańszą opcją, aniżeli tradycyjna pożyczka oferowana przez Providenta.

 

Provident pożyczki - chwilówki

Zobacz pożyczkę w domu

Oferta nazywa się pożyczką samoobsługową – to odzwierciedlenie właśnie faktu, iż do tej pory Provident szczycił się tym, że pożyczki z obsługą w domu zapewniają największy komfort a jednocześnie dużą dyskrecję pożyczkobiorcy.

Pożyczka samoobsługowa oferta

  • Wniosek składasz online
  • Pożyczasz do 7 500 zł
  • Spłacasz w miesięcznych ratach
  • Szybki przelew na Twoje konto
  • 0 zł kosztu pożyczki przy spłacie w miesiąc lub wygodne raty

Aby uzyskać pożyczkę samoobsługową musisz mieć ukończone 18 lat, posiadać obywatelstwo polskie oraz mieć ważny dowód osobisty. Koniecznymi warunkami ubiegania się o pożyczkę pozostają jeszcze:

adres email, aktualny numer telefonu, rachunek bankowy oraz stały dochód

Skorzystaj z pożyczki w domu

Najniższa kwota pożyczki na raty w ofercie providenta to 1500 zł, a najwyższa maksymalna 7 500 zł co jest niewątpliwym plusem oferty i skierowanym do klientów szukających wyższych kwot pożyczek.

Możemy również uzyskać finansowanie w kwocie do 15 tysięcy złotych, w tym przypadku będziemy jednak musieli skorzystać właśnie w ofertą obsługi w domu. Dlatego lepiej dobrze się zastanowić, że samoobsługowa pożyczka, nie jest dużo lepszą ofertą – na pewno pod kątem cenowym.

Provident.pl opinie

Bardzo często korzystając z ofert pożyczek w internecie posługujemy się opiniami zostawianymi przez użytkowników, którzy mieli już do czynienia z daną marką czy produktem. Provident działa już na naszym rynku ponad 15 lat, dlatego opinii o działalności firmy możemy znaleźć bez liku. Najważniejsze, aby dobrze ocenić swoje możliwości i fakt co chcemy dokładnie osiągnąć opierając swoją decyzję na podstawie opinii innych.

Pamiętajmy, że to od nas samych zależy, jak poradzimy sobie ze zobowiązaniem i fakt, że inni mogli sobie nie poradzić nie powinno mieć na nas przełożenia.

1
Udostępnień
Google+

komentarze 4

  1. […] przypadku Pożyczki Samoobsługowej mamy do czynienia tylko z jedną drogą starania się o dodatkowe pieniądze. Cała procedura […]

  2. […] spłaty zadłużenia rozkładany jest na tygodniowe raty – może ich być 30, 45, 60 lub 90. Provident oferuje dwa pakiety – Gotówka lub Przelew. W ramach pierwszego klient zyskuje obsługę w domu, […]

  3. […] pożyczek na raty zamyka marka Provident oferująca swoim klientom zobowiązania finansowe aż do 15000 zł, spłacane w miesięcznych […]

  4. […] Provident […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *