Trwa promocyjna akcja marki Provident. Można pożyczyć do 7500 zł nas 0%, ale warunkiem darmowej pożyczki jest spłata całości w ciągu 1 miesiąca.

Provident kontynuuje pożyczanie na 0 proc. Idąc w ślady innych firm pozabankowych, które już w sierpniu 2012 roku za sprawą Vivus.pl rozpoczęły trend na darmowe pożyczki dla nowych klientów, najstarszy pożyczkodawca w Polsce przebił jednak konkurencję. Decydując się na Pożyczkę Samoobsługową, możemy wnioskować o kwotę od 1500 do nawet 7500 zł. To ponad 3 razy więcej niż u marki NetCredit, która jest liderem pożyczek online w zakresie pożyczek na 0 zł – za darmo możemy wnioskować o maksymalnie 2000 zł.

Spłata w 1 miesiąc

Wprawdzie oferta Providenta wygląda kusząco, zwłaszcza, że nie ogranicza klientów wyłącznie do grona osób, które pierwszy raz korzystają z usług tego pożyczkodawcy. Jednak trzeba się liczyć z tym, że nie poniesiemy żadnych kosztów w związku z zaciągnięciem pożyczki wyłącznie w momencie, gdy całe zobowiązanie spłacimy w terminie 1 raty. To oznacza, że niezależnie od tego, czy weźmiemy 1500, 3800, 5200 czy 7500 zł, aby nic nie zapłacić za zaciągnięte zobowiązanie, mamy tylko 30 dni na zwrot. Jednak jeśli nie uda nam się uregulować w tym czasie należności, nie musimy się martwić. Składając wniosek, musimy bowiem wybrać, w ilu ratach – 3, 6, 12, 18 czy 24 – będziemy chcieli oddać należność. W przypadku, gdy nie zdążymy zwrócić całej pożyczki w pierwszym terminie, regulujemy zobowiązanie zgodnie z harmonogramem.

Provident pożyczy za darmo wyłącznie online

W przypadku Pożyczki Samoobsługowej mamy do czynienia tylko z jedną drogą starania się o dodatkowe pieniądze. Cała procedura odbywa się on-line, co znacznie skraca czas oczekiwania na środki i nie wymaga umawiania się z przedstawicielem Providenta we własnym domu. Do wypełnienia wniosku potrzebujemy dowód osobisty, PESEL, numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail. Musimy też zrobić przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł.

Provident chwilówki

Nowości z rynku pożyczek online

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zyskał nowe kompetencje, które umożliwią jeszcze skuteczniejsze zwalczanie nadużyć na rynku finansowym. 15 grudnia 2018 roku weszły w życie przepisy nowelizacji ustawy o wzmocnieniu nadzoru nad rynkiem finansowym. Dzięki wprowadzonym zmianom UOKiK może nałożyć kary na menedżerów, którzy umyślnie naruszyli zbiorowe interesy konsumentów lub świadomie …

7 grudnia 2018 roku Piotr Przedlacki, Prezes Zarządu Fines S.A., odebrał w imieniu marki Certyfikat Solidny Franczyzodawca.

Capital Service pozyskał 13,1 mln zł z emisji obligacji. Oferta 2,5-letnich papierów firmy pożyczkowej miała charakter prywatny.

W dniu 4 grudnia 2018r. Rzecznik Finansowy opublikował raport pt. “Kredyty konsumenckie. Bieżące problemy”. Raport stanowi swoiste podsumowanie stosowania wprowadzonych w ostatnim czasie zmian w zakresie ustawy o kredycie konsumenckim ze szczególnym wskazaniem istniejących problemów i nieprawidłowości. Wskazać należy, iż w opinii Rzecznika zmiany ustawy o kredycie konsumenckim przyczyniły się …

Miloan Polska przygotował mnóstwo świątecznych promocji zarówno dla nowych, jak i dla stałych klientów marki. Co znajdziemy w jej ofercie?

Marka Pożyczka Plus zmieniła niedawno szatę graficzną swojej strony internetowej, by była ona jeszcze bardziej intuicyjna i przyjemna dla oka.

1
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *